Ulft, Netherlands

BOOS-presentator Tim Hofman terug in Ulft voor Talententuin

Tim Hofman, bekend van onder meer ‘BOOS’, keert terug in Ulft. Eerder was hij voor zijn online programma afgereisd naar de plaats, nu komt hij naar het DRU-terrein tijdens de Achterhoekse Talententuin om jongeren uitleg te geven over zijn carrière.
Hidde Vinkenvleugel | 2 november 2023 15:58 | Aangepast op 2 november 2023 15:58
Een omgekeerde wereld zal het voor de presentator wel worden aangezien Hofman deze keer de kritische vragen niet zal stellen, maar krijgen. Naast Hofman komt ook Bas Kremer, bekend van het programma Special Forces, vertellen over zijn gevaarlijke werk. Kremer heeft de zwaarste militaire opleiding gevolgd, namelijk de Special Forces Commando. Tijdens de masterclass krijgen de bezoekers de kans om naar zijn verhaal te luisteren en brandende vragen te stellen.

Tijdens de elfde editie van De Achterhoekse Talententuin op 24 november kunnen jonge talenten masterclasses en workshops volgen om ze voor te bereiden op een volgend stap in hun carrière. Meer dan honderd Achterhoekse bedrijven komen met verschillende innovaties en gadgets om te laten zien wat ze in huis hebben. Het evenement trekt jaarlijks meer dan duizend bezoekers naar de DRU, eerder waren onder meer Humberto Tan en Andre Kuipers te gast.

BOOS in Ulft
In juni dit jaar kwam Hofman met zijn programma BOOS nog naar Ulft voor een ‘malafide tuinman’. De man bleek meerdere mensen te hebben opgelicht. Twaalf aangiftes en vele ruzies in de buurt waren voor de tuinman geen reden om het verloren geld aan de slachtoffers terug te geven. Hierom kwam Hofman verhaal halen.

Foto: Achterhoekse Talententuin, REGIO8

Lees meer over:

Tim Hofman|Talententuin|Ulft|

Lees ook

Over dit DRU-reddingspakket stemt de raad van Oude IJsselstreek

Is de DRU-soap echt bijna ten einde? Donderdagavond stemt de gemeenteraad van Oude IJsselstreek in e...

Vogelgriep in Rees: ophokplicht ingesteld, grensgemeenten alert

In het Duitse Rees, net over de grens bij Gendringen is vogelgriep vastgesteld. De Duitse autoriteit...

Honderden ouderen sporten in Ulft om wereldrecord te vestigen

Soms zijn er van die wereldrecords waar je niet bij stilstaat. Zo ook in onder andere Ulft woensdagm...

Doedelzakken brengen bewoners van Debbeshoek in Ulft samen op Burendag

Nederland vierde zaterdag Burendag. Ook bewoners en medewerkers van woonzorgcentrum De Debbeshoek in...

Wereldrecord buitensport in Ulft: ‘Belangrijk dat ouderen actief blijven’

De Vitality Club FreeWheel Ulft doet op woensdag 1 oktober mee aan een wereldrecordpoging bewegen in...

Huntenpop viert de jaren tachtig muziek met Nena, maar kijkt tegelijk over de grens

Een witte ballon gaat op handen van bezoekers het Huntenpop-terrein rond in Ulft. Op de ballon staat...