gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bokser Koemans vol vertrouwen naar Braila

ee15947f7262ec9f977c881e4cc0b09f
Redactie REGIO8 |
‘’De afgelopen week heb ik hard getraind op het trainingskamp in Papendal’’, zegt een gemotiveerde Koemans in aanloop naar de Europese Kampioenschappen. ‘’Ik heb mij met mijn sparringpartner Roy Korving, de nummer acht van de wereld, goed kunnen voorbereiden. Ik ben topfit.’’

Koemans komt dinsdag 14 maart waarschijnlijk voor het eerst in actie in het Roemeense Braila. ‘’Ik denk dat ik dan een oude bekende ga tegenkomen, de Duitser Peter Kadiru.’’ Kadiru behaalde goud op de jeugd Olympische Spelen en was al eens te sterk voor Koemans. ‘’Ik heb vorig jaar tegen hem gebokst in Eindhoven. Toen verloor ik, maar ik weet zeker dat ik hem nu ga pakken’’, spreekt de bokser in de klasse Super Zwaargewicht zijn wens op revanche uit. ‘’Ik wil op het EK meer ervaring opdoen maar probeer uiteraard een medaille te halen.’’

Foto: REGIO8

Lees ook

Theo

Raad Berkelland moet afkicken: ‘Nog wennen aan het raadsakkoord’

Het werd dinsdagavond een repeterend zinnetje: “We moeten nog wennen aan het raadsakkoord.” De gemeenteraad van Berkelland besprak de zogenaamde Perspectiefnota, de voorloper van de gemeentelijke begroting, en moet nog afkicken van een politiek spanningsveld met coalitie en oppositie.

OpenGransland20

Negende aflevering talkshow Open Grensland: culturele verschillen en vooroordelen

In de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland staat het leven in de grensregio centraal. In deze aflevering bespreken presentatrice Mylgia van Uytrecht en haar gasten culturele verschillen en vooroordelen. Ze gaan in op beelden en aannames die Nederlanders en Duitsers van elkaar hebben, bijvoorbeeld over opvoeding, uiterlijke kenmerken en sociale omgangsvormen.

Han feliciteert Joost

Nog zes jaar erbij ‘Joost mag het weten’

De bijna altijd stoïcijnse Joost van Oostrum wordt tijdens zijn speech emotioneel als hij zijn vrouw, kinderen en ‘ma’ benoemt en dank zegt voor alle steun en inspiratie tijdens de afgelopen twaalf jaar als burgemeester. Zijn dierbare gezin waar hij nog extra zes jaar op zal leunen, want hij is dinsdag beëdigd voor een derde ambtsterrein.

lisanne2.jpg (1)

Tien jaar cel en tbs geëist tegen Ulftenaar voor doden van Lisanne

Tegen de 26-jarige Christiaan uit Ulft is dinsdag tien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist. Christiaan stak twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne dood in haar eigen huis.

112Corle

Fietsster gewond na aanrijding met scootmobiel bij Corle

Een fietsster is dinsdagavond gewond geraakt na een botsing met een man in een scootmobiel op een fietspad in het Winterswijkse buurtschap Corle. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Ton Koenderink

Ton Koenderink met nipte meerderheid benoemd tot wethouder in Berkelland

Ton Koenderink is met een nipte meerderheid van de gemeenteraad benoemd tot wethouder in de gemeente Berkelland. De stemming viel met 13 voor en 11 tegen in het voordeel uit van het omstreden raadslid van Samen voor Berkelland.