Ulft, Nederland
Terug

Bokser Koemans vol vertrouwen naar Braila

ee15947f7262ec9f977c881e4cc0b09f.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’De afgelopen week heb ik hard getraind op het trainingskamp in Papendal’’, zegt een gemotiveerde Koemans in aanloop naar de Europese Kampioenschappen. ‘’Ik heb mij met mijn sparringpartner Roy Korving, de nummer acht van de wereld, goed kunnen voorbereiden. Ik ben topfit.’’

Koemans komt dinsdag 14 maart waarschijnlijk voor het eerst in actie in het Roemeense Braila. ‘’Ik denk dat ik dan een oude bekende ga tegenkomen, de Duitser Peter Kadiru.’’ Kadiru behaalde goud op de jeugd Olympische Spelen en was al eens te sterk voor Koemans. ‘’Ik heb vorig jaar tegen hem gebokst in Eindhoven. Toen verloor ik, maar ik weet zeker dat ik hem nu ga pakken’’, spreekt de bokser in de klasse Super Zwaargewicht zijn wens op revanche uit. ‘’Ik wil op het EK meer ervaring opdoen maar probeer uiteraard een medaille te halen.’’

Foto: REGIO8

Lees ook

3d871405-c0a8-35b3-a18b-34685f52e76a.jpg

Motie van treurnis haalt het niet na ophef over 1000 euro-regeling in Lochem

De komst van een asielzoekerscentrum (azc) in Lochem houdt de gemoederen al maanden bezig. Tijdens een interpellatiedebat op maandagavond kwam de spanning tot een hoogtepunt. Aanleiding was het besluit van het college van burgemeester en wethouders om omwonenden een subsidie van maximaal 1000 euro te bieden voor zogenoemde 'preventieve beveiligingsmaatregelen' op eigen terrein. Het voorstel leidde tot landelijke media-aandacht en felle kritiek vanuit de oppositie.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

LIVE | Verkiezingsdebat REGIO8 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek in debat bij REGIO8, andere gemeenten volgen

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek bijt dinsdag het spits af bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen op het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-02 at 20.01.05 (1).jpeg

Gemeente houdt sportschool op bedrijventerrein Ulft tegen: ‘Plek nodig voor industrie’

De gemeente Oude IJsselstreek wil niet dat er een sportschool komt in een bedrijfspand aan de Anton Tijdinklaan 3 in Ulft. Een ondernemer had plannen om een deel van het pand om te bouwen tot een vestiging van Anytime Fitness, maar het college werkt daar niet aan mee.

Jan Baggen winnaar beste boek Erfgoedcentrum.jpg

De Berkel van Baggen Beste Boek Achterhoek en Liemers: ‘Misschien volgt de Oude IJssel’

Jan Baggen is de winnaar van de prijs Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De Zutphense kunstschilder won zondagmiddag de wedstrijd van het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers met zijn boek ‘De Berkel, in de baan van de zon’.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 08.32.04.jpeg

Automobilist ziet fietser over het hoofd in Gendringen

Een fietser is dinsdagochtend op de rotonde van de Staringstraat in Gendringen in botsing gekomen met een automobilist. De bestuurder van de auto zag de fietser bij het afslaan over het hoofd.

WhatsApp Image 2026-03-02 at 16.58.38.jpeg

Fietser raakt gewond door aanrijding met gemeentevoertuig in Groenlo

Een fietser is maandagmiddag gewond geraakt bij aanrijding met gemeentevoertuig op de Stationslaan in Groenlo. Het slachtoffer is meegenomen per ambulance naar het ziekenhuis.