gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Blamage De Graafschap bij Go Ahead Eagles

2d76551ebef4303a5856e72a5b5d4b41.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap begon goed aan de wedstrijd. Bryan Smeets was met een volley dicht bij de 0-1. Go Ahead Eagles nam daarna het initiatief over en oogde feller dan De Graafschap. Randy Wolters tikte de thuisploeg op een 1-0 voorsprong. De 2-0 viel uit een strafschop van oud-superboer Sander Duits. Smeets leverde de bal in op het middenveld, Ted van de Pavert moest daarom aan de noodrem trekken en kreeg de rode kaart. Met tien man kwam De Graafschap via Alexander Bannink uit een counter op 2-1, maar Kenny Teijsse scoorde voor rust nog de 3-1.

In de tweede helft bleef Go Ahead Eagles de bovenliggende partij, al was De Graafschap via Vincent Vermeij nog eenmaal dicht bij 3-2. In de blessuretijd maakte de Deventer voetbalploeg de blamage van De Graafschap compleet. Wederom scoorde vleugelspeler Wolters voor de thuisploeg.
Zondag staat de return op het programma in Doetinchem. De Graafschap moet daarin drie doelpunten zien goed te maken op de ploeg uit Deventer om zich te kunnen handhaven in de Eredivisie. Lukt dat niet, dan zijn de Superboeren afhankelijk van de situatie rondom FC Twente om kans te houden op handhaving.

Lees ook

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.

41dc253c-fb11-3586-a129-dcfa5645cd1d.jpg

Orion Stars wint eerste wedstrijd in finaleserie na vijf sets

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste wedstrijd in de best-of-five-serie om de landstitel gewonnen van Lycurgus. In de Saza Topsporthal moest er een vijfde set gespeeld worden om tot een winnaar te komen.