Ulft, Nederland
Terug

Blamage De Graafschap bij Go Ahead Eagles

2d76551ebef4303a5856e72a5b5d4b41.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap begon goed aan de wedstrijd. Bryan Smeets was met een volley dicht bij de 0-1. Go Ahead Eagles nam daarna het initiatief over en oogde feller dan De Graafschap. Randy Wolters tikte de thuisploeg op een 1-0 voorsprong. De 2-0 viel uit een strafschop van oud-superboer Sander Duits. Smeets leverde de bal in op het middenveld, Ted van de Pavert moest daarom aan de noodrem trekken en kreeg de rode kaart. Met tien man kwam De Graafschap via Alexander Bannink uit een counter op 2-1, maar Kenny Teijsse scoorde voor rust nog de 3-1.

In de tweede helft bleef Go Ahead Eagles de bovenliggende partij, al was De Graafschap via Vincent Vermeij nog eenmaal dicht bij 3-2. In de blessuretijd maakte de Deventer voetbalploeg de blamage van De Graafschap compleet. Wederom scoorde vleugelspeler Wolters voor de thuisploeg.
Zondag staat de return op het programma in Doetinchem. De Graafschap moet daarin drie doelpunten zien goed te maken op de ploeg uit Deventer om zich te kunnen handhaven in de Eredivisie. Lukt dat niet, dan zijn de Superboeren afhankelijk van de situatie rondom FC Twente om kans te houden op handhaving.

Lees ook

Paratafeltennis0.png

Eerste grote paratafeltennistoernooi in Achterhoek trekt sporters uit hele land

Ruim negentig parasporters met en zonder rolstoel speelden zaterdag fanatiek tafeltennis in de IJsselweidehal in Gendringen. Voor het eerst is er in de Achterhoek namelijk een groot paratafeltennistoernooi georganiseerd. Volgens Robert van de organisatie leent de sport zich uitstekend voor mensen met een beperking.

Schermafbeelding 2026-02-23 141747.png

Automobilist belandt met voertuig in sloot in Borculo

Een automobilist is woensdagmiddag op de Wessel van Eylllaan, met zijn voertuig in Borculo een sloot beland. De bestuurder raakte eerst in de berm en schoof daarna door een stuurcorrectie naar links de nabijgelegen sloot in.

CampagneBronckhorst10.png

Wie doen mee aan de verkiezingen in Bronckhorst? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Bronckhorst kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. Op het stembiljet staan zowel nieuwe partijen als partijen die al langer in de gemeenteraad vertegenwoordigd zijn. We gaan de partijen de partijen af, en zetten de belangrijkste punten uit de verkiezingsprogramma's op een rijtje.

638305782_1312823540877198_6015577299916269800_n.jpg

Koeien omgekomen bij stalbrand Heelweg

Bij een uitslaande stalbrand aan de Spul Harensweg in Heelweg zijn zondagochtend meerdere koeien omgekomen. De brandweer kon wel voorkomen dat de brand oversloeg naar een andere schuur en een woonhuis.

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.