Ulft, Netherlands

Blamage De Graafschap bij Go Ahead Eagles

Regio8 | 20 mei 2016 14:30 | Aangepast op 20 mei 2016 14:30
De Graafschap begon goed aan de wedstrijd. Bryan Smeets was met een volley dicht bij de 0-1. Go Ahead Eagles nam daarna het initiatief over en oogde feller dan De Graafschap. Randy Wolters tikte de thuisploeg op een 1-0 voorsprong. De 2-0 viel uit een strafschop van oud-superboer Sander Duits. Smeets leverde de bal in op het middenveld, Ted van de Pavert moest daarom aan de noodrem trekken en kreeg de rode kaart. Met tien man kwam De Graafschap via Alexander Bannink uit een counter op 2-1, maar Kenny Teijsse scoorde voor rust nog de 3-1.

In de tweede helft bleef Go Ahead Eagles de bovenliggende partij, al was De Graafschap via Vincent Vermeij nog eenmaal dicht bij 3-2. In de blessuretijd maakte de Deventer voetbalploeg de blamage van De Graafschap compleet. Wederom scoorde vleugelspeler Wolters voor de thuisploeg.
Zondag staat de return op het programma in Doetinchem. De Graafschap moet daarin drie doelpunten zien goed te maken op de ploeg uit Deventer om zich te kunnen handhaven in de Eredivisie. Lukt dat niet, dan zijn de Superboeren afhankelijk van de situatie rondom FC Twente om kans te houden op handhaving.

Lees ook

Warmerdam klaar voor play-offs en laatste maanden als Superboer

De Graafschap heeft zaterdagavond een eenvoudige overwinning geboekt op Jong Ajax. Al na vijf minute...

De Graafschap eenvoudig langs Jong Ajax na flitsende openingsfase

De Graafschap heeft vanavond een eenvoudige overwinning geboekt op Jong Ajax. Op een uitverkochte Vi...

ORANJEKOORTS | Een route langs talenten en vakmanschap #7

De Oranjekoorts stijgt in de Achterhoek! Ter voorbereiding op Koningsdag in Doetinchem komt REGIO8 m...

Fietser ernstig gewond na val over wegversmalling in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag ernstig gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval ...

Automobiliste gewond na aanrijding op N317 bij Terborg

Bij een aanrijding op de N317, de Slingerparallel, is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Bij h...

Toch geen speciaal Koningsdagshirt voor De Graafschap

De Graafschap speelt zaterdagavond op de Vijverberg tóch gewoon in het blauw-wit tegen Jong Ajax. Wo...