Ulft, Netherlands

Bestuurder neemt binnenbocht en botst op tegenligger bij Zeddam

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Twee automobilisten zijn frontaal op elkaar gebotst op de weg van Zeddam naar 's-Heerenberg. Bij het ongeval is niemand gewond geraakt.
Viggo Zweverink | 1 maart 2024 09:09 | Aangepast op 1 maart 2024 09:09
Het ongeval gebeurde rond 19.45 uur op de splitsing tussen de Drieheuvelenweg en de Lengelseweg. Een automobilist, komende vanaf de rotonde in Zeddam, wilde door de binnenbocht de Lengelseweg op rijden. Hierbij zag de automobilist het tegenliggende voertuig over het hoofd, met een botsing als gevolg.

Beide bestuurders zijn nagekeken door het ambulancepersoneel, geen van beide is gewond geraakt. Ook waren beide bestuurders niet onder invloed van alcohol. Op 21 februari vond er een soortgelijk incident plaats op deze plek, ook hier raakte niemand gewond.

Lees meer over:

botsing|112Achterhoek-nieuws|

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Auto botst tegen boom op Grolsedijk bij Lievelde

Bij een eenzijdig ongeval op de Grolsedijk bij Lievelde is maandagavond een personenauto tegen een b...

Automobilist schiet rechtdoor in bocht bij Keijenborg

Een automobilist is maandagavond rechtdoor geschoten in een bocht en in de bosjes tot stilstand geko...

Persoon verlaat plaats ongeval na veroorzaken botsing in Doetinchem

Bij een botsing op de Havenstraat in Doetinchem heeft iemand het plaats ongeval verlaten. De politie...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Brommerrijder raakt zwaargewond bij ongeval in Zieuwent

Een jonge brommerrijder is vrijdagavond zwaargewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Zieuwent. O...