Ulft, Netherlands

Bestuurder betrapt met meerdere soorten drugs

Een 25-jarige automobilist is donderdagmiddag bij Varsseveld betrapt met meerdere soorten drugs. De man is evenals zijn bijrijder aangehouden door de politie.
Redactie REGIO8 | 10 november 2022 15:57 | Aangepast op 10 november 2022 15:57
De automobilist kwam in het vizier van agenten toen hij over de snelweg A18 reed. Agenten zetten hem langs de kant voor een verkeerscontrole. De bestuurder gehoorzaamde en parkeerde zijn auto op de carpoolstrook bij Varsseveld. “Tijdens het doorzoeken van de auto werden meerdere ponypacks, vermoedelijk xtc-pillen, een geringe hoeveelheid softdrugs en een aanzienlijke hoeveelheid contact geld aangetroffen”, aldus de politie.

Zowel de bestuurder als de negentienjarige bijrijdster zijn ter plekke aangehouden en overgebracht naar het cellencomplex. “Hier zullen zij worden gehoord door de recherche”, meldt de politie.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

112Achterhoek|Politie|Varsseveld|

Lees ook

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Achterhoekse politie gaat extra controleren op telefoongebruik in het verkeer

De Achterhoekse politie gaat in de maand augustus extra handhaven op het gebruik van mobiele telefoo...

Vrouw met twee kinderen raakt gewond na woordenwisseling in Doetinchem

Een vrouw met twee kinderen is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze geduwd werd na een woordenwisse...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...

Nederlander (43) overlijdt bij ernstig ongeval net over de grens bij Gendringen

Een 43-jarige automobilist uit de gemeente Oude IJsselstreek is zondagmiddag om het leven gekomen bi...

Fietser raakt gewond na aanrijding met auto in Varsseveld

Een fietser is maandagmiddag bij een aanrijding met een automobilist in Varsseveld gewond geraakt. E...