Ulft, Netherlands

Bestuurder (63) van brommobiel opgepakt na ongeval in Didam

De 63-jarige bestuurder van de brommobiel die zondag al spookrijdend op een motorrijdster botste in Didam is aangehouden. Ook is zijn rijbewijs in beslag genomen na het incident in zijn woonplaats.
Jasper Hazelaar | 17 oktober 2022 11:42 | Aangepast op 17 oktober 2022 11:42
“De toedracht is nog in onderzoek en als het afgerond is, gaat het dossier naar het Openbaar Ministerie”, laat een woordvoerder van de politie weten. De 63-jarige man is aangehouden op verdenking van overtreding van de wegenverkeerswet. Hij botste zondagmiddag op de verkeerde weghelft van de Ruigenhoek op een motorrijdster. Een voorlopig uitslag van de blaastest laat zien dat de man op dat moment vermoedelijk onder invloed was van alcohol. Een bloedtest moet deze verdenking bevestigen.

Zowel de bestuurder van de brommobiel als de motorrijdster zijn na het ongeval overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurster van de motor liep onder meer letsel aan haar been op. Hoe het verder met haar gaat , is niet bekend. “Wij mogen geen informatie delen over de toestand van slachtoffers”, aldus de woordvoerder.

Foto: 112Achterhoek-nieuws

Lees meer over:

112Achterhoek|Didam|

Lees ook

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Paard slaat op hol en komt terecht in zwembad in Didam

Een ruiter is woensdagmiddag gewond geraakt nadat het paard waarmee hij aan het wandelen was op hol ...

Inwoners krijgen enquête over azc in Didam, aantal asielzoekers staat vast

Inwoners van Didam, Nieuw-Dijk en Loil kunnen vanaf deze week een online enquête invullen met vragen...

Fietser aangereden door automobilist in Didam

Een fietser is maandagmiddag door een automobilist aangereden in Didam. Het slachtoffer is nagekeken...

Burgemeester De Vries buigt niet en laat democratisch proces niet verstoren

ANALYSE/Kogelbrieven in Winterswijk, zwaar vuurwerk in ’s-Heerenberg. De lokale democratie in de Ac...

Beveiliging in de raadszalen van Winterswijk en Bocholt: ‘serieuze bedreigingen’

Na bedreigingen van lokale politici is er voorlopig tot het einde van dit jaar, geen publiek meer we...