Ulft, Netherlands

Bedrijf in Varsseveld ontruimd wegens brand

In een bedrijfspand in Varsseveld is maandagochtend brand ontstaan. Niemand is daarbij gewond geraakt.
Regio8 | 6 juli 2020 09:42 | Aangepast op 6 juli 2020 09:42
De brand ontstond rond 08.15 uur in het bedrijfspand aan de Gesinkkampstraat. Het personeel is daarop naar buiten gebracht, mede vanwege de forse rookontwikkeling. De brandweer kwam met meerdere voertuigen ter plaatse om het vuur te bestrijden.

Vermoedelijk is de brand ontstaan in een slijpmachine. Brandweerlieden zetten na aankomst in op voorkomen van overslag naar het dak via de afzuiginstallatie.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...