gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bartjan repareert auto's voor minima

b9b04ab4c12d33425b01b3e99187c15d.jpg
Redactie REGIO8 |

“Veel mensen leven toch op een minimaal inkomen en kunnen een auto reparatie bij een garage niet betalen”, aldus Tijman. “Ze hebben wel een auto nodig voor werk, invaliditeit of kinderen, maar hebben niet het geld om een reparatie te laten doen. Ik schiet ze dan te hulp.” Die hulp blijkt meer dan welkom en wordt door zijn klanten erg gewaardeerd. “Er was iemand die zijn auto had laten maken en een maand later had ze het geld bij elkaar gespaard wat ze over had. Het was maar vijf euro, maar het doet zo veel. Daar doe je het voor.”

Dat Bartjan er maar weinig mee verdient, dat maakt hem maar weinig uit. Hij wil mensen helpen en het geloof is daarbij erg belangrijk. “Ik ben zelf christen en ik geloof ook wat jezus gezegd heeft. Heb elkaar lief en zorg voor elkaar. Op deze manier breng ik dat in praktijk.” Voorlopig kan hij nog wel even vooruit met zijn Budget Garage, maar alle hulp is welkom. “Ik blijf op zoek naar donaties, want ik ben er nog lang niet aan materialen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.

Doetinchem fietsen rotonde auto.png

Fietsveiligheid verbeterd in Doetinchem, maar nog altijd 'code oranje'

Geen code rood meer, maar volgens de Doetinchemse Fietsersbond is er nog veel ruimte voor verbetering. In het onderzoek Fietsgemeente van het jaar kleurt Doetinchem oranje, terwijl het overgrote deel van de Achterhoek groen is.