Ulft, Netherlands

Automobiliste botst op vangrail op A18

Op de A18 ter hoogte van Gaanderen is donderdagochtend een automobiliste op een middengeleider geknald. De bestuurster raakte niet gewond bij het ongeval.
Redactie REGIO8 | 23 februari 2023 09:44 | Aangepast op 23 februari 2023 09:44
Het ongeval gebeurde rond 08.00 uur op de A18 tussen Doetinchem en Varsseveld. Een automobiliste wilde iets uit haar tasje halen, raakte daardoor van de weg af en knalde op de vangrail. De bestuurster kwam met de schrik vrij en is opgehaald door haar moeder.

De politie heeft twee rijstroken afgesloten en het verkeer tijdelijk over de vluchtstrook gestuurd. De auto moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112-Achterhoek|A18|

Lees ook

Bestuurder botst op geparkeerde bus in Lichtenvoorde

Een automobilist is maandagochtend op een geparkeerde bus gebotst in Lichtenvoorde. De bestuurder is...

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Woonboerderij met rieten dak in Ruurlo volledig verwoest door brand

Een woonboerderij aan de Kaaldijk in Ruurlo is zondagavond rond 20.00 uur volledig in vlammen opgega...

Geluk bij een ongeluk in Haarlo; auto komt bijna schadeloos uit de sloot

Een bestuurder heeft donderdagavond geluk bij zijn ongeluk in Haarlo gehad. Hij belandde in een drog...

Brand in schuur bij woning Beltrum zorgt voor veel rookontwikkeling

De brandweer is vrijdagochtend vroeg uitgerukt voor een brand in een schuur bij een woning aan de He...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...