Ulft, Netherlands

Automobilist slaat over de kop in Zelhem

Een automobilist is donderdagavond op een paaltje gebotst en over de kop gevlogen in Zelhem. De bestuurder is naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 26 augustus 2022 09:30 | Aangepast op 26 augustus 2022 09:30
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 22.30 uur op de Zuivelweg met de Brinkweg. De automobilist reed vanaf de Halseweg de Zuivelweg op en verloor in de bocht de macht over het stuur. De auto raakte vervolgens een paaltje en sloeg een keer over de kop. Het voertuig kwam op de zijkant tot stilstand, omstanders schoten de bestuurder te hulp.

De automobilist is met verwondingen aan zijn arm naar het ziekenhuis gebracht. Het voertuig moest worden afgesleept. Het overige verkeer had geen last van het ongeval, omdat het om een rustige weg ging.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Ongeval|

Lees ook

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

Fietser gewond na aanrijding in Laag-Keppel

Een fietser is donderdagochtend gewond geraakt nadat hij van achter aangereden werd in Laag-Keppel. ...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Botsing met automobilisten op kruising in Lichtenvoorde

Twee automobilisten zijn woensdagavond tegen elkaar gebotst in Lichtenvoorde. Één van de bestuurders...

Ongeval zorgt voor verkeershinder in Doetinchem

Een verkeersongeval op de kruising van de Spinbaan en de Terborgseweg in Doetinchem heeft zondagmidd...