Ulft, Netherlands

Automobilist mee met politie na aanrijding in Doetinchem

Een automobilist is vrijdagochtend op een andere auto gebotst in Doetinchem. De man is na het ongeval meegenomen naar het politiebureau op verdenking van rijden onder invloed.
Redactie REGIO8 | 24 november 2023 10:53 | Aangepast op 24 november 2023 10:53
De kop-staartbotsing gebeurde rond 10.00 uur op de Rozengaardseweg, nabij de kruising met de J.F. Kennedylaan. Vermoedelijk stond een automobiliste op straat te wachten, maar werd dit over het hoofd gezien door de man die aan kwam rijden vanaf de kruising. Hij botste achterop, met de nodige schade tot gevolg.

De automobilist is na het ongeval meegenomen naar het politiebureau op verdenking van rijden onder invloed. Een ademanalyse of drugstest moet dit vermoeden bevestigen. Geen van de betrokkenen hoefde mee naar het ziekenhuis.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Politie|112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...