Ulft, Netherlands

Auto vat vlam tijdens het rijden nabij Loerbeek

Een auto is dinsdagmiddag tijdens het rijden in brand gevlogen nabij Loerbeek. De bestuurder kon het voertuig op tijd verlaten en raakte niet gewond.
Redactie REGIO8 | 25 januari 2023 09:17 | Aangepast op 25 januari 2023 09:17
De automobilist reed over de Doetinchemseweg vanuit Kilder toen de auto rond 16.45 uur afsloeg. De bestuurder probeerde het voertuig opnieuw te starten, maar toen hij dat deed ontstond de brand. Hoewel de brandweer snel ter plaatse was, kon niet worden voorkomen dat de auto verloren ging.

De auto is na de brand afgesleept vanaf de locatie. Hoe de brand ontstond is niet bekend. Het overige verkeer ondervond enige hinder van het incident.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Brandweer|Loerbeek|112Achterhoek|

Lees ook

Politie bouwt ‘powerbank ter grootte van een zeecontainer’ voor grensregio

Wat gebeurt er als bij een grote brand, storm, stroomstoring of grensoverschrijdende ramp ineens de ...

Woningbrand aan Aaltenseweg in Lichtenvoorde

Aan de Aaltenseweg in Lichtenvoorde is zondagmiddag de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand. B...

Fietser gewond bij aanrijding op Liemersweg in Doetinchem

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het ongeval gebeurde o...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

Motorrijder gewond na aanrijding in Loerbeek

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een kop-staartaanrijding in Loerbeek. De man is ...

Aaltense burgemeester in Dusseldorf onderscheiden voor grensoverstijgende samenwerking brandweren

Burgemeester Anton Stapelkamp van de gemeente Aalten is onderscheiden met een bijzondere medaille va...