Ulft, Netherlands

Auto en bus knallen op elkaar in Silvolde

Een auto en een lijnbus zijn dinsdagochtend hard op elkaar geknald in Silvolde. Een persoon is gewond geraakt bij de aanrijding.
Tijmen Gerritsen | 22 december 2020 11:46 | Aangepast op 22 december 2020 11:46
Het ongeval vond rond 11.00 uur plaats op Berkenlaan. Een automobilist, die vanuit Dinxperlo richting Silvolde reed, wilde net voor de bus langs de Munstermanstraat op gaan. De bus zat er al te kort op, waardoor de voertuigen botsten. De bestuurder van de auto is aan zijn hand gewond geraakt bij het ongeval, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De buschauffeur kwam met de schrik vrij.

De lijnbus en de auto hebben veel schade opgelopen bij de aanrijding. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Het verkeer is een tijdlang langs het ongeval geleid.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...