Ulft, Netherlands

Auto belandt op de kop na aanrijding met vrachtwagen nabij Drempt

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een automobilist is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een aanrijding met een vrachtwagen, net buiten Drempt. Bij het ongeval belandde de personenauto op zijn dak in de berm.
Redactie REGIO8 | Hidde Vinkenvleugel | 15 januari 2025 09:26 | Aangepast op 15 januari 2025 09:26
Het incident vond plaats rond 08.00 uur op de N317. De automobilist reed in de richting van Laag-Keppel en raakte de macht over het stuur kwijt bij het verlaten van een chicane. Hierdoor botste het voertuig frontaal op een tegemoetkomende vrachtwagen, waarna de auto op zijn dak terechtkwam in de berm.

Gelukkig bleef de bestuurder van de auto ongedeerd. Ook de vrachtwagenchauffeur kwam met de schrik vrij en kon zijn weg zonder problemen vervolgen. De beschadigde auto moest worden weggesleept. Het overige verkeer ondervond korte tijd hinder van het ongeval.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Kleine brand met veel rookontwikkeling in woning Doetinchem

Een woning aan de Slingelaan in Doetinchem is donderdagavond ontruimd vanwege een klein brandje waar...

Fietsster gewond bij aanrijding op Ettenseweg in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en een fietsster op de Ettenseweg in Doetinchem, is donderdagmidd...

Auto slaat over de kop op Stapeldijk in Ruurlo

Bij een ongeval op de Stapeldijk in Ruurlo is zondagavond een auto over de kop geslagen en op zijn d...

Brand bij boerderij in Halle door wind aangewakkerd

Op de Bielemansdijk bij een boerderij in Halle is zondagmiddag brand ontstaan. De eigenaar was bezig...

93-jarige fietser overleden na ongeval in Zeddam

Een 93-jarige man uit Zeddam, die op 26 juli gewond raakte bij een verkeersongeval op de N335 nabij ...

Drie personen gewond bij ernstig eenzijdig ongeval in Meddo

Bij een eenzijdig ongeval op de Groenloseweg in Meddo, nabij Winterswijk, zijn in de nacht van zater...