Ulft, Netherlands

Auto belandt in maisveld nabij Winterswijk

Een auto is maandagavond op de Groenloseweg nabij Winterswijk in een maisveld belandt. De bestuurder is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.
Regio8 | 29 juni 2021 09:53 | Aangepast op 29 juni 2021 09:53
Het ongeval gebeurde rond 17.00 uur op de N319 ter hoogte van de Leemkuilweg. De bestuurder schoot van de weg af en belandde in het naastgelegen weiland. Het voertuig is een keer over de kop geslagen en daarna op zijn wielen terecht gekomen. De auto is uit het weiland gesleept en afgevoerd.

De bestuurder is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. De politie heeft het verkeer vanaf Winterswijk richting Groenlo tijdelijk over de parallelweg geleid.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...