gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Armetierig De Graafschap verliest in Utrecht

192e15881771cf8718920c58c13501d9.jpg
Redactie REGIO8 |

De Graafschap kwam al snel in de wedstrijd op 1-0 achterstand nadat Nick Venema vanaf de rechterflank raak schoot. Onoplettendheid bij een hoekschop betekende na een klein half uur zelfs de 2-0 voor Jong FC Utrecht, nadat Menno Koch volledig vrij kon inkoppen. Het enige gevaar in de eerste helft van blauw witte-zijde kwam van Andrew Driver, wiens voorzet op de paal knalde.

Na rust kwam Jong FC Utrecht al snel op 3-0 nadat Sylla Sow vrij kon doorlopen en door de benen van Filip Bednarek raak schoot. Pas daarna werd De Graafschap wakker, schoot Bryan Smeets knap de 3-1 binnen en kopte verdediger Tim Linthorst even later de 3-2 tegen de touwen. Een echt slotoffensief kwam echter te laat.

Door deze nieuwe nederlaag zakt De Graafschap op de ranglijst en staat het inmiddels op de achttiende plaats in de Jupiler League. Vrijdag gaan de Superboeren op bezoek bij koploper VVV-Venlo.

Foto: REGIO8

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.