Ulft, Netherlands

Anhangers enthousiast over nieuw werk Jolink

Ruim honderd enthousiaste Anhangers kwamen zaterdagmiddag naar boekhandel Raadgeep & Berrevoets in Doetinchem voor het nieuwe werk van Bennie Jolink. De zanger hield daar een signeersessie en voor de vele fans was dat een mooi moment om hem te ontmoeten.
Regio8 | 31 maart 2019 19:43 | Aangepast op 31 maart 2019 19:43
"Ik vind het zich toch wel weer leuk om weer eens onder de mensen te komen", aldus Bennie Jolink. "En ook om te zien dat er best wel brede belangstelling is." Rudi Wolbers is blij met het nieuwe boek en het bijbehorende album. "Vooral die pentekeningen van hem spreken mij erg aan", aldus de Anhanger. "Dat is geweldig gedaan." Jan van Hilten kon merken dat het druk was bij zijn winkel. "Het overviel ons een beetje", aldus de eigenaar. "Het stond meteen stampvol. Bennie heeft constant gesigneerd en hij heeft iedereen aandacht gegeven."

Marga van Eek kwam helemaal uit Groningen om het nieuwe werk van Jolink te bemachtigen en om de frontman van Normaal te ontmoeten. "Het is bijzonder om hem nu weer terug te zien", aldus de Anhanger. "Hij heeft mij overal doorheen geholpen met zijn nummers dus dat boek hebben hoort erbij." De nieuwe muziek die op het album staat was wennen volgens Wolbers. "Het is een cd'tje dat, wanneer je rustig in de kamer zit, opzet. Het is wat rustiger", stelt de fan uit het Overijsselse Deurningen. "Het is niet het høken, brekken en angoan!"

Foto: REGIO8

Lees ook

Coffeeshop in Doetinchem mag weer open na explosie

De coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem, waar eind oktober een flinke explosie plaatsvond, mag z...

NS over krakers in oud museum Doetinchem: ‘We ondernemen stappen om ze aan te pakken’

Het gebied rond station Doetinchem kampt al langere tijd met overlast. Hoewel de situatie volgens be...

Zo wordt er op straat gekeken naar het reddingsplan voor DRU Industriepark

Het DRU Industriepark en het besluit om nog één keer een helpende hand te bieden is het onderwerp va...

Kettingbotsing door loslopende hond op Europaweg in Lievelde

Bij een kettingbotsing op de Europaweg nabij Lievelde zijn dinsdagmiddag drie voertuigen flink besch...

Brandweer haalt passagier in rolstoel uit vastgelopen taxibusje

De brandweer heeft maandagavond in Doetinchem een passagier in een rolstoel uit een taxibusje moeten...

De Graafschap beloont aanvaller Boersma met profcontract tot 2027

Aanvaller Bouke Boersma heeft zijn eerste profcontract getekend bij De Graafschap. De 20-jarige spit...