Ulft, Netherlands

Alexander Büttner traint mee bij RKC Waalwijk

Alexander Büttner traint vanaf vrijdag mee bij eredivisionist RKC Waalwijk. De 31-jarige voetballer uit Doetinchem zit zonder club na zijn vertrek bij het Cypriotische Apollon Limasol.
Regio8 | 25 juni 2021 11:18 | Aangepast op 25 juni 2021 11:18
“De verdediger traint de komende periode mee met de selectie van Joseph Oosting om zijn conditie op peil te houden”, laat de voetbalclub uit Waalwijk weten. Büttner tekende in januari nog een contract bij Apollon Limassol, maar was daar na enkele weken alweer vertrokken. Sindsdien zit hij zonder club.

Voor zijn tijd op Cyprus speelde de Doetinchemmer voor New England Revolution in Amerika. Zijn laatste Nederlandse club was Vitesse, waarmee hij in 2017 de Nederlandse beker won. Ook kwam hij in het verleden uit voor Dinamo Moskou, Manchester United en Anderlecht.

Foto: REGIO8

Lees ook

Huishoudboekje Lochem met zwarte cijfers: ‘We hoeven geen pannenkoeken te eten’

De cijfers in het huishoudboekje van Lochem kleuren de komende jaren zwart. Niet alleen in de inmidd...

Vertrouwen groeit bij De Graafschap: 'Nu benut je ook de kansen'

De Graafschap heeft de weg naar boven gevonden. Na een matig begin van de competitie lijkt de ploeg ...

Aantal woningen in Lengel verdrievoudigd: ‘Een impuls voor het dorp’

Het inwonersaantal van Lengel gaat de komende jaren flink groeien. Het woningbouwplan de Lakermaat, ...

Automobilist rijdt achterop rouwauto in Breedenbroek, één gewonde

Bij een kop-staartaanrijding op de Aaltenseweg in Breedenbroek is donderdagochtend een persoon gewon...

36-jarige Lochemmer opgepakt voor gewelddadige gijzeling in Barendrecht

Een 36-jarige Lochemmer is maandag 29 september aangehouden na een gijzeling in Barendrecht (Zuid-Ho...

Extra geld voor verkiezingen Montferland: Kinderstemhokjes en dorpsomroeper

Bijna de helft van de Montferlanders ging niet stemmen in 2022. Om stemmen aantrekkelijker te maken ...