Ulft, Netherlands

Afgang De Graafschap tegen FC Dordrecht

Regio8 | 30 september 2016 22:34 | Aangepast op 30 september 2016 22:34

De Graafschap begon goed aan de wedstrijd en had al na een halve minuut op voorsprong kunnen staan, toen Youssef El Jebli de vuisten van Tim Coremans trof. Na twee minuten was het wel raak: Jan Lammers kopte de 1-0 tegen de touwen. De Graafschap vergat vervolgens Dordrecht op de slachtbank te leggen. Het creëerde veel kansen, maar de mogelijkheden werden niet benut.

In de tweede helft kwam FC Dordrecht snel met tien man te staan, nadat Joël Thomas na gevaarlijk spel een rode kaart kreeg. De Graafschap benutte deze overtalsituatie niet en bracht zichzelf in de problemen. Michael Chacon bracht de Schapenkoppen uit een strafschop, na een domme overtreding van Tolgahan Cicek, op 1-1. Invaller Dean Koolhof scoorde snel 2-1, maar Ricky van Haaren en Alessio Da Cruz bezorgden Dordrecht alsnog de overwinning.

Door deze afgang sluit De Graafschap de eerste periode af op de teleurstellende vijftiende plaats in de Jupiler League. De volgende wedstrijd voor de Superboeren is op 17 oktober op bezoek in Amsterdam bij Jong Ajax.

Foto: REGIO8

Lees ook

Brand bij schutting in tuin van woning in Varsseveld

Bij een woning aan de Oranjestraat in Varsseveld is brand ontstaan bij een schutting in de tuin. De ...

Meerdere woningen in Didam volledig verwoest na grote brand, 24 bewoners geëvacueerd

In de nacht van maandag op dinsdag zijn meerdere woningen in Didam volledig afgebrand. In totaal zij...

Aalten plant asielzoekerscentrum voor 300 vluchtelingen aan de Hamelandroute

In Aalten moet een nieuw, groot asielzoekerscentrum komen. Er is voorzien in de opvang van maximaal ...

Brandweer moet persoon bevrijden die vastzit op toilet in Doetinchem

Bij een bedrijf aan de Edisonstraat in Doetinchem is maandagmiddag een persoon bevrijd nadat die vas...

Tractor vliegt in brand op boerderij bij Aalten

Op het erf van een boerderij in het buitengebied van Aalten is maandagochtend een tractor volledig u...

Oudere vrouw na anderhalf uur uit het water gered in Doetinchem

Een oudere vrouw is maandagochtend bij het Jaagpad in Doetinchem uit het water gered. Ze was in het ...