Ulft, Netherlands

Mañana Mañana in zwaar weer maar gaat wel door

Festival Mañana Mañana kampt met een tegenvallende kaartverkoop. De organisatie van het vierdaagse festival meldt dat het evenement dit jaar wel doorgaat.
Redactie REGIO8 | 27 mei 2023 19:50 | Aangepast op 27 mei 2023 19:50
"De Feestfabriek Alles Komt Goed BV is een bedrijf dat wel tegen een stootje kan, maar Mañana Mañana moet op eigen kracht kunnen voortbestaan. We hebben tien jaar hard gewerkt om een origineel en laagdrempelig festival te organiseren, met gratis toiletten, parkeren en douches en gratis entree voor kinderen", schrijven de organisatoren op hun eigen site.

Wekelijks gaan honderden kaarten over de toonbank voor het festival bij Kasteel Oolde in Laren. Maar, schrijft de organisatie: "We dreigen te veel in de rode cijfers te belanden. Dit brengt het voortbestaan van ons kleinschalige en unieke festival in de Achterhoekse natuur in gevaar."

'Eigenlijk ging het heel goed
'Of het de laatste keer is dat het festival wordt gehouden, wordt uit het webbericht niet duidelijk: "We zijn trots op wat we hebben opgebouwd met Mañana Mañana; we hebben een trouwe groep bezoekers die jaarlijks terugkomt en dat waarderen we enorm. We hebben onszelf ten doel gesteld om na vijf jaar break-even te draaien en dat is gelukt. Eigenlijk ging het heel goed, totdat de pandemie toesloeg. Het jaar na corona waren we blij dat we eindelijk weer mochten en ging het redelijk, maar dit jaar loopt de kaartverkoop niet goed genoeg."

De organisatie was zaterdagmiddag niet voor een nadere toelichting bereikbaar.

Foto: REGIO8

Lees ook

1 Mei in de Grensstreek: Terrassen vol, activisme afwezig

Op Beursplein 5 in Amsterdam blijft de beurs vandaag gesloten. Niet vanwege activistische motieven o...

Mart Smeets, Flemming en Achterhoekse doedelzakken op Zwarte Cross

De line-up van de Zwarte Cross is donderdagmiddag weer aangevuld met een nieuwe lading artiesten. On...

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Canadese nabestaanden herdenken in Gendringen: ‘Alleen de Nederlanders doen dit, het is geweldig’

Tientallen Canadese doedelzakspelers, tamboers en vendeliers marcheerden woensdag door het centrum v...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...