Ulft, Netherlands

Achterland en Snow Coats in de prijzen

Festival Achterland en Snow Coats zijn zaterdagavond in de prijzen gevallen bij de 3voor12 Gelderland awards. De prijzen werden uitgereikt in popzaal Luxor Live.
Regio8 | 12 januari 2020 14:13 | Aangepast op 12 januari 2020 14:13
“Heerlijk ongecompliceerd album” staat te lezen in het juryrapport van Snow Coats, dat de award won in de categorie beste album voor hun debuutplaat ‘Take The Weight Off Your Shoulders.’ “Dit is het voor Snow Coats, heel vroeg in de carrière een volwassen plaat.” Alsof dat nog niet genoeg was, werd de band tijdens de uitreiking overvallen door Poppunt Gelderland: Ze mogen deelnemen aan de halve finale van De Grote Prijs Van Nederland.

Festival Achterland in Doetinchem viel in de prijzen in de categorie ‘beste muziekevent’, het festival bestaat al jaren maar pas sinds 2019 onder de nieuwe naam Achterland. Voor de prijs in deze categorie kon het publiek zaterdagavond zelf stemmen. Achterland liet Muziek bij de Molen, dat in Arnhem wordt gehouden, en het Valkhof Festival uit Nijmegen achter zich.
Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...