Ulft, Netherlands

Achterhoek steekt handen uit de mouwen

Regio8 | 12 maart 2016 14:41 | Aangepast op 12 maart 2016 14:41
"NLdoet is een uitgelezen moment om mensen te enthousiasmeren hier een bijdrage te leveren", vindt Coen van Beek. Sinds januari is de exploitatie van de Hessenhal overgenomen door Van Beek en een aantal andere burgers, maar dat betekent wel dat het onderhoud ook zelf moet worden uitgevoerd. De vijftig aanwezige vrijwilligers zijn dan ook meer dan welkom: "We hebben natuurlijk verschrikkelijk geluk met het weer. Dat maakt de drempel om vandaag aan te treden een stuk lager voor de mensen."

Wethouder Arno Spekschoor van Bronckhorst was ook aanwezig in Hoog-Keppel: "Het is goed om te zien hoe mensen bij de sporthal betrokken zijn. Dat toont de betrokkenheid van burgers met hun accommodatie." Aan betrokkenheid geen gebrek bij Van Beek, die hoopt dat de hal in de toekomst belangrijk blijft: "Een plek waar de verenigingen actief kunnen blijven, waar de scholen kunnen sporten. Kortom. Ik hoop dat we met deze hal een bijdrage kunnen leveren aan de leefbaarheid in het dorp."
Duizenden klussen aangeboden
Niet alleen in Hoog-Keppel werd er in het kader van NLdoet geklust. Een overzicht van alle 9.000 aangeboden klussen in heel Nederland is te vinden op de website van NLdoet.

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Gemeente Lochem staat garant voor 5 miljoen voor nieuw clubgebouw Golfclub Lochem

De gemeenteraad van Lochem heeft maandagavond ingestemd met een garantstelling van 5 miljoen euro vo...

Partijen bijten door zure appel heen met betrekking tot zonnepark Bekenschot bij Barchem

Gemeentebelangen, VVD en Meedenken met Lochem hebben maandagavond ‘met pijn in het hart’ ingestemd m...

Van vieze filterpeuken tot volle sojafles: Emmerich maakt Rijn schoon

Op zaterdagochtend, klokslag tien uur, stroomt de Ward in Emmerich langzaam vol met mensen die niet ...

Inwoners Etten uiten zorgen over mogelijke komst van asielzoekersdorp nabij dorpskern

Zo’n driehonderd inwoners van Etten kwamen zaterdagochtend samen om hun stem te laten horen tegen de...

Swim to Fight Cancer kleurt Braamt blauw in strijd tegen kanker

Braamt kleurde afgelopen zondag blauw voor een bijzonder doel. Voor de vijfde keer vond hier Swim to...

Mangen dwingt burgemeester Kerkhoff tot tweede ronde in Bocholt

In de Duitse grensstad Bocholt komt het op 28 september tot een tweede ronde in de burgemeestersverk...