gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aanvoerder De Graafschap snapt beslissing

fdb58b99f253ed1687365921325d8c8f.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik weet niet precies wat er in de koppies speelt, maar het is in ieder geval jammer”, vertelt aanvoerder Mark Diemers, die kort contact heeft gehad met zijn teamgenoten via de telefoon. “Het is heel pijnlijk. We hebben vorig jaar met z’n allen een heel mooi seizoen gedraaid. Dan ga je dit seizoen met veel vertrouwen in en als je dan zo presteert en het tij maar niet weet te keren is dat frustrerend. Wij als spelersgroep hebben gefaald en de trainer ook. Dat is een pijnlijke constatering.”

Over de opvolging van Vreman is nog niks bekend. Sterker nog, de selectie weet niet wie maandag de training van De Graafschap zal leiden. “Jan is een hele lieve man en ik vind het ook een goede trainer. Er zal waarschijnlijk wel een ander soort trainer komen”, verwacht Diemers. “Maar daar gaan Peter (Hofstede red.) en Hans (Veldhorst red.) over. Ik ga daar mijn zegje in doen, maar hoe dat bepaald wordt, is aan de hogere heren.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-22 at 15.01.56.jpeg

De Graafschap

De Graafschap moet meerdere erkennen tegen toekomstig eredivisionist ADO Den Haag

Het recent naar de Eredivisie gepromoveerde ADO Den Haag kwam op bezoek op de Vijverberg en nam de punten mee naar de Hofstad: Het werd 1-2 in Doetinchem. Met deze stand blijft ADO Den Haag koploper en blijven de Superboeren op 52 punten staan.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.