Ulft, Netherlands

70-jarige man uit Bronckhorst om het leven gekomen bij ongeval op A9

Foto: REGIO8
Een 70-jarige man uit de gemeente Bronckhorst is maandagavond om het leven gekomen bij een botsing met een vrachtwagen op de A9, tussen Raasdorp en Badhoevedorp. Bij het incident kwam ook een 45-jarige vrouw uit Leerdam om het leven.
Redactie REGIO8 | 1 juli 2025 09:27 | Aangepast op 1 juli 2025 09:27
De slachtoffers waren allebei inzittende van een personenauto die maandagavond over de A9 bij Badhoevedorp reden. Volgens NH botste de vrachtwagen achterop beide personenauto’s, waarna deze allebei in brand vlogen. Kort na het incident stond de weg vol met hulpdiensten, maar deze hulp mocht helaas niet meer baten.

De 76-jarige vrachtwagenchauffeur uit België is ter controle naar het ziekenhuis gebracht en op een later moment aangehouden. Of er nog iemand bij de Bronckhorster man in het voertuig zat is niet bekend.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Meest gelezen

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Lees ook

Pop-up winkel levert Achterhoekse danseressen meer dan duizend euro op voor WK Streetdance in Engeland

Twee dansduo's uit Eibergen hebben hun droom waargemaakt door zich te plaatsen voor het WK streetdan...

Hoe warm is politieke wind in de Lochemse raadszaal? ‘We zijn instabiel met elkaar’

Een fractievoorzitter die een raadsbreed ingediend voorstel als het ultieme bewijs van de ‘nieuwe’ s...

Politie zoekt getuigen van zware mishandeling bij Iseldoks in Doetinchem

De politie zoekt getuigen in een zware mishandelingszaak in Doetinchem. In de nacht van vrijdag 27 j...

'Italiaans' haventje geopend bij nieuwbouwproject Iseldoks in Doetinchem

Inwoners van het bijna voltooide nieuwbouwproject Iseldoks vierden maandagmiddag feest. De Haven en ...

Duitse politie arresteert gezochte man bij grenscontrole nabij Beek

De Duitse politie heeft maandagochtend een man aangehouden bij een grenscontrole op de snelweg A3 te...

Fietsster botst met auto op Gaanderenseweg in Doetinchem

Bij een ongeval op de Gaanderenseweg in Doetinchem zijn een meisje op een fatbike en een automobilis...