gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwarte Cross presenteert hiphop-artiesten

68658114226da282687f1cf9e7a0276b
Redactie REGIO8 |
"Extince zit al dertig jaar in het vak en is de burgervader van de Nederhop, die er lekker op knapt met hits als ‘Spraakwater’ en ‘Kaal of kammen’", zo laat de organisatie weten over de Brabantse hiphop-artiest. "Fresku is een alleskunner en zijn uitverkochte theatershows en legendarische alter-ego Gino Pietermaai laten het hele land lachen." Naast Fresku en Extince treden ook Snelle, Leafs, Dio, Potential Criminal en De Likt op in The Noaberhood, de hiphopweide van de Zwarte Cross.

De aankomende editie is het debuut van het hiphoppodium op de Zwarte Cross. "Naast de 32 podia met diverse muziekstijlen die we al hadden, leek het ons een fijn plan om er een hiphoppodium aan toe te voegen", zo laat de organisatie weten.

Foto: REGIO8

Lees ook

Bahia rechtvoor entree

Bahia in Bocholt week dicht voor groot onderhoud

Zwemparadijs en saunacomplex Bahia in Bocholt is sinds vrijdag 4 september een week gesloten. In het complex vinden grondige schoonmaak-, onderhouds- en renovatiewerkzaamheden plaats. Hoewel de tijdelijke sluiting vooraf in Duitsland was aangekondigd, waren niet alle bezoekers uit de Nederlandse grensstreek daarvan op de hoogte.

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.55.09

Van lawinepijlen tot sterretjes: inleveractie Lochem drukbezocht ondanks Achterhoekse blinde vlek

Vuurwerk is nu echt verboden in Nederland. Maar juist in de Achterhoek is nog maar weinig mogelijkheid om dat vuurwerk in te leveren. Om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen, rijdt er daarom een vuurwerkbus door Nederland. Vrijdagochtend staat hij in Lochem, later nog in Zutphen en Enschede. Daarmee is de Achterhoek een blinde vlek op die kaart.

Stadhuis doetinchem

Inwoners delen zorgen over sociale veiligheid in Doetinchem: 'Sommige plekken liever vermijden'

Donkere fietspaden, overlast door drugsgebruikers, verwarde of verkeerd begrepen personen en intimidatie op straat. Dat kwam naar boven tijdens drie gespreksavonden over sociale veiligheid in de gemeente Doetinchem. Inwoners deelden uiteenlopende situaties en plekken waar zij zich niet veilig voelen.

SluisEefde0

Sluis bij Eefde kan vaker worden gebruikt: van vijf naar tien doorvaarmomenten

Rijkswaterstaat verhoogt vanaf maandag het aantal momenten waarop schepen door de sluis bij Eefde kunnen varen. Het aantal schuttingen wordt uitgebreid van vijf naar tien per dag. De verruiming is mogelijk doordat het waterpeil van de IJssel de afgelopen week verder is gestegen.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met ideaal terrasweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij Landwinkel Luemers in Ulft voorspelt de weerboer een ideaal weekend om het terras op te gaan.

A12

Verkeer richting Achterhoek moet omrijden door werkzaamheden A12

De A12 is tussen knooppunt Velperbroek en aansluiting Beek op de nacht van donderdag 10 september 21.00 uur tot vrijdag 11 september 05.00 uur deels afgesloten wegens wegwerkzaamheden.