gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwarte Cross presenteert hiphop-artiesten

68658114226da282687f1cf9e7a0276b
Redactie REGIO8 |
"Extince zit al dertig jaar in het vak en is de burgervader van de Nederhop, die er lekker op knapt met hits als ‘Spraakwater’ en ‘Kaal of kammen’", zo laat de organisatie weten over de Brabantse hiphop-artiest. "Fresku is een alleskunner en zijn uitverkochte theatershows en legendarische alter-ego Gino Pietermaai laten het hele land lachen." Naast Fresku en Extince treden ook Snelle, Leafs, Dio, Potential Criminal en De Likt op in The Noaberhood, de hiphopweide van de Zwarte Cross.

De aankomende editie is het debuut van het hiphoppodium op de Zwarte Cross. "Naast de 32 podia met diverse muziekstijlen die we al hadden, leek het ons een fijn plan om er een hiphoppodium aan toe te voegen", zo laat de organisatie weten.

Foto: REGIO8

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.