gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwarte Cross populairder dan ooit

21bcade8f15bd3b7aebb0f743ac7b5e0.jpg
Redactie REGIO8 |

"De formule is niet echt heel erg veranderd ofzo", aldus organisator Gijs Jolink. "Het blijft gewoon een toffe vibe van allemaal gekke dingen die je niet bij elkaar verwacht. Als je dan nu in een keer negentig procent van de kaarten verkocht hebt en anders heel weinig kan ik dat niet echt verklaren." De organisatie wil zelf ook niet meer bezoekers per dag op festival hebben. "Groei is niet ons doel. Dat is eigenlijk al sinds we in Lichtenvoorde zitten. 65.000 bezoekers per dag vinden we wel genoeg. Een keer moet je tevreden zijn."

De fans denken wel dat er nog rek in de Zwarte Cross zit. "Ik weet zeker dat als de Zwarte Cross groter wordt doordat mensen in de randstad inzicht krijgen hoe leuk het echt is, dan weet ik zeker dat er groei in zit", aldus Oscar Pelgrim, die al vanaf 1997 het festival bezoekt. "Met zijn allen moeten we het gezellig maken. En het is altijd gezellig. Of er nou tienduizend man staan of vijftigduizend man, als het feest maar goed is", zegt Patrick Wensing, die het festival bezoekt sinds het nog georganiseerd werd in Halle. Niet iedereen is het daarmee eens. Femke Harbers, al tien keer te vinden geweest op de Zwarte Cross: "Ik vind het nu al heel groot en het is soms al zoeken naar elkaar. Het hoeft niet heel veel groter."

Lees ook

OpeningN348 Provincie/Gemeente.jpeg

Werkzaamheden N348 tussen Eefde en Gorssel klaar: maximumsnelheid verlaagd

De provincie Gelderland heeft vorige week samen met onder andere de gemeente Lochem de N348 tussen Eefde en Gorssel geopend. De weg zat de afgelopen zeven weken dicht door werkzaamheden.

NieuweMolen0.jpg

Nieuwe Molen in Sinderen honderd jaar: voorzitter (97) trots

Maalderij De Nieuwe Molen viert haar 100-jarig jubileum. Het industrieel historisch erfgoed in Sinderen wordt beheerd door een stichting, die onderhoud verzorgt en af en toe nog brood bakt. Voorzitter Dolf Kersjes (97) kijkt met trots naar de geschiedenis aan de Keurhorsterweg, waar hij opgroeide.

Bijen0.jpg

Imkeropleiding populair in Achterhoek: vrouwelijke interesse groeit

De populariteit van het bijenhouden groeit in de Achterhoek. Bij de Bijenstal van imkervereniging de Grensstreek in natuurgebied Engbergen merken ze dat er een groeiende interesse is om het imkervak te leren. Imker Arie Doornink ziet een bijzondere trend.

Duitsland Drukte.jpg

Vervanging viaducten op A3 bij Emmerich: opnieuw belemmeringen voor grensverkeer

Automobilisten die eind mei via de A3 verder Duitsland in willen, moeten opnieuw rekening houden met flinke vertraging. De Duitse Autobahn gaat van vrijdag 29 mei 20.00 uur tot maandag 1 juni 05.00 uur helemaal dicht tussen de grensovergang bij Beek en Emmerich-Ost.

mogezompsebrug.png

Al bijna een jaar dicht: Mogezompsebrug in Lochem blijft voorlopig afgesloten

De Mogezompsebrug in het buitengebied van Lochem blijft voorlopig nog dicht. De brug werd in juni vorig jaar door Rijkswaterstaat, de eigenaar van de brug, afgesloten voor al het verkeer vanwege ernstige schade.

AanrijdingBlur.jpg

Gewonde bij botsing tussen auto en busje in Ruurlo

Een personenauto en een busje zijn woensdagochtend in Ruurlo tegen elkaar gebotst. Bij het ongeluk is een gewonde gevallen.