gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwarte Cross en KNMV slaan handen ineen

01b9f78a0376c95790b28fcdd99d533e.jpg
Redactie REGIO8 |
"Door deze internationale samenwerking zijn bijna alle wereldtoppers beschikbaar in het weekend van ons festival en krijgen we een soort wereldkampioenschap", zo laat Hendrik-Jan Lovink van de organisatie van het festival weten. De komst van de Dutch Masters of Motocross maakt van de Zwarte Cross in een klap het grootste motocrossevenement ter wereld. "Geweldig!", gaat Lovink verder. "Dit is een grote stap vooruit voor beide partijen. We brengen absolute topsport naar de Zwarte Cross. De manches worden verreden in een geweldige ambiance, met enorm veel publiek langs de baan."

Namens de Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging laat algemeen directeur Patrice Assendelft weten verheugd te zijn. "Hiermee brengen wij de motorsport en met name de motocross bij een heel breed publiek onder de aandacht en dit is een fantastische afsluiting van onze competitie."
Foto: Zwarte Cross

Lees ook

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.

Paasvuur Zieuwent-11.jpeg

Over de grens branden de paasvuren volop: minder regels, meer samenzijn

Waar in de Achterhoek het organiseren van paasvuren steeds lastiger wordt, lijkt het nét over de grens een stuk eenvoudiger. In de gemeenten Bocholt en Isselburg worden dit jaar bij elkaar dertien paasvuren ontstoken. Daar draait het nog om waar het ooit voor bedoeld was: samenkomen, elkaar ontmoeten en de lente vieren.

e7e23284-0abe-4534-bb83-fdb161fb6516.jpg

Kwint weer goudhaantje als invaller: punt in Eindhoven

De Graafschap mag invaller Kyano Kwint bedanken. Door twee doelpunten van de negentienjarige spits kwamen de Doetinchemmers twee keer terug van een achterstand op bezoek bij FC Eindhoven. Een punt bleek het maximale: 2-2.

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.