gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zorgen bij politie om vermissing van Wico (48)

941abae8bac85027550b17ce501b15c4

De 48-jarige Wico van Leeuwen, die eerder in Borculo woonde, wordt al meerdere maanden vermist. Hij is sinds half mei niet meer gezien en de politie slaat nu alarm over de situatie.

Redactie REGIO8 |
"De vermissing van een meerderjarige is niet per definitie urgent”, laat een woordvoerder van de politie weten bij Omroep Gelderland over de reden waar nu pas melding wordt gemaakt van de vermissing. “Iemand kan een bewuste keuze hebben gemaakt om te vertrekken en misschien zelfs onder de radar te blijven. De politie heeft dan ook rekening te houden met iemands privacy. Door de verstreken tijd zijn er echter wel zorgen over Wico. Vandaar dat uiteindelijk is besloten om onder meer zijn foto te delen. Vanzelfsprekend in nauwe samenspraak met familie", aldus de woordvoerder.

In het onderzoek naar de vermissing is onlangs een woning aan de Papendijk in Borculo onderzocht. Dat heeft niet geleid tot de verblijfplaats van Wico. De man is voor het laatst gezien in Enschede, maar zijn laatst bekende woonadres is in Borculo.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

aadea34a-93e3-4a1d-9a4a-c5584318ceb7

Na veertig jaar sluit Zelhems restaurant: 'We zijn dankbaar voor alle herinneringen'

Restaurant De Chinese Muur in Zelhem sluit op 20 september haar deuren. Op sociale media regent het inmiddels berichten en herinneringen, tot vreugde van de familie Lam.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.17.44 (1)

Máxima ziet in Doetinchem hoe biobased bouwen in de praktijk werkt

Koningin Máxima bracht donderdagmiddag een bezoek aan de Achterhoek. Ze kwam onder meer naar Doetinchem om te zien hoe daar wordt gewerkt met biobased bouwen. In nieuwbouwwijk WeideWald kreeg ze uitleg en een rondleiding over de manier waarop deze duurzame bouwmethode in de stad wordt toegepast.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.07.14

Nieuwste versterkingen De Graafschap: ‘Niet veel aandacht besteed aan huidige resultaten’

De Graafschap weet met welke groep het de rest van het seizoen moet doen. Na een moeizame start met één punt uit vier wedstrijden lijkt een goede klassering voorlopig ver weg. Vrijdag wacht met Heracles Almelo bovendien de huidige koploper. De laatste twee versterkingen Nolan Martens en Paul Reverson richten zich bij hun nieuwe club vooral op de concurrentiestrijd.

RN20260902-9324

Nolan Martens keert terug bij De Graafschap

Rechtsback Nolan Martens keer terug bij De Graafschap. De 22-jarige Belg werd na de winterstop al gehuurd van Excelsior, maar keerde na de play-offs terug naar Rotterdam. Nu keert hij terug naar de Achterhoek en tekent voor drie jaar.

DieperSint20

Borculo krijgt sintstandbeeld voor Rob Dieperink, bedrag binnen zeven uur opgehaald

Borculo krijgt een bronzen standbeeld van Sint Nicolaas als blijvend eerbetoon aan Rob Dieperink. Het streefbedrag van de crowdfunding voor het beeld is woensdag binnen zeven uur behaald. De benodigde 11.500 euro werd daarmee sneller opgehaald dan de initiatiefnemers hadden verwacht.

WhatsApp Image 2026-09-02 at 14.06.47

Koenders in Gaanderen bestaat honderd jaar: ‘We kunnen hier niet zomaar afscheid van nemen’

Familiebedrijf en warenwinkel Koenders in Gaanderen viert donderdag het honderdjarig bestaan. Al drie generaties lang staat de familie Koenders aan het roer van de winkel. Dat de zaak na al die jaren nog altijd een begrip is in Gaanderen, maakt eigenaren Wilbert en Tiny Koenders trots.