gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

ZOOV breidt uit met school- en werkvervoer

4feef22d747b14423ab45d42682ced07
Redactie REGIO8 |
"Daarmee breidt het nieuwe, Achterhoekse vervoersysteem de dienstverlening uit", zo laat de vervoerder zelf weten. Sinds begin dit jaar verzorgt ZOOV voor de gemeenten Aalten, Berkelland, Bronckhorst, Doetinchem, Oude IJsselstreek, Oost Gelre en Winterswijk al het voormalige regiotaxivervoer. Inmiddels is al gestart met het vervoer van SW-werknemers. Vanaf het nieuwe schooljaar komt daar het leerlingenvervoer bij.

De nieuwe takken zullen werken onder de namen ZOOV Werk en ZOOV School. "Overigens zal het leerlingenvervoer nauwelijks veranderen", zo laat ZOOV weten. "ZOOV School haalt de leerlingen op de gebruikelijke plekken op en brengt hen op de vertrouwde manier naar school en weer thuis."

Foto: REGIO8

Lees ook

Joris0

De zondag van het EK Veldrijden in Zeddam: Achterhoekers in actie

Op de slot dag van het EK Veldrijden in Zeddam was het tijd voor Achterhoekers in actie. Puck Langenberg uit Ruurlo werd bij de U23 vrouwen zesde. Joris Nieuwenhuis greep net naast het podium en werd vierde.

b90ed1af-c9f3-40c9-9b85-2724750c4422

Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap definitief afgelast na blokkade spelersbus

De Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap, die zondagmiddag om 12.15 uur zou worden afgetrapt, gaat definitief niet door. De spelersbus van de Superboeren kon het parkeerterrein bij stadion De Vijverberg niet verlaten, omdat supporters de poorten op slot hadden gedaan.

Graafschap stadion

Weer geen uitsupporters in Arnhem voor De Graafschap: 'Zeer teleurgesteld'

De Graafschap heeft zaterdagavond te horen gekregen van de lokale driehoek in Arnhem dat er zondag geen uitsupporters welkom zijn in het GelreDome. Volgens de Arnhemse partijen wil een deel van de supporters van de Doetinchemmers zich niet houden aan de gemaakte veiligheidsafspraken. De Graafschap laat weten dit beeld niet te herkennen en hekelt de manier van communiceren.

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?