Ulft, Netherlands

Zoektocht in Doesburg

Regio8 | 16 juni 2015 17:45 | Aangepast op 16 juni 2015 17:45
De tas zou zijn weggegooid door een man uit Doesburg. Een familielid van deze man geeft aan dat hij eerder voor zijn eigen huis, in de Magnolialaan, met diverse wapens stond te zwaaien. Hij wilde zijn kind uit het huis meenemen. Dit is volgens het familielid niet gelukt.

Inmiddels is een veertigjarige man uit Arnhem aangehouden na het conflict. Deze man zou op zijn fiets zijn klemgereden door de politie en vervolgens een tas met wapens en mogelijke explosieven hebben weggegooid op de Monseigneur Bekkerslaan ter hoogte van de Goudenregenstraat.

De brandweer en de EOD zijn inmiddels aanwezig. Agenten hebben bewoners van woningen aan de Goudenregenstraat geadviseerd om binnen te blijven, deuren en ramen te sluiten en uit de buurt te blijven van ramen. Het is nog niet bekend wat de aanleiding is voor dit incident.

Lees ook

Doetinchemmer Luca Greven (19) haalt goud op NK atletiek: 'Het is bizar'

De 19-jarige Luca Greven uit Doetinchem heeft afgelopen weekend goud behaald op het Nederlands Kampi...

Kinderen doen mee met de profs bij Living Statues in Doetinchem

Het centrum van Doetinchem was zaterdag en zondag volgepakt met straattheater op topniveau vanwege h...

Helder-fractie loopt leeg, Mos blijft alleen achter in raad Montferland

Na een grote overwinning tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 2022, hangt de vlag er bij de loka...

Extreme hitte op komst: dinsdag en woensdag code oranje in de Achterhoek

Het is de komende dagen bloedheet in de Achterhoek. Sinds maandag is het Nationaal Hitteplan van kra...

Didammer en Doetinchemmer vrijgesproken in zaak Tonny ter Horst

Een nieuwe ontwikkeling in de cold case-zaak van de in 2000 vermoorde Tonny ter Horst uit Terborg. D...

Aanpak van binnenstad Doetinchem begint met 'kijkoperatie' Hamburgerstraat

De binnenstad van Doetinchem gaat de komende tijd flink op de schop. De gemeente werkt aan de uitvoe...