Ulft, Netherlands

Zoektocht in Doesburg

Regio8 | 16 juni 2015 17:45 | Aangepast op 16 juni 2015 17:45
De tas zou zijn weggegooid door een man uit Doesburg. Een familielid van deze man geeft aan dat hij eerder voor zijn eigen huis, in de Magnolialaan, met diverse wapens stond te zwaaien. Hij wilde zijn kind uit het huis meenemen. Dit is volgens het familielid niet gelukt.

Inmiddels is een veertigjarige man uit Arnhem aangehouden na het conflict. Deze man zou op zijn fiets zijn klemgereden door de politie en vervolgens een tas met wapens en mogelijke explosieven hebben weggegooid op de Monseigneur Bekkerslaan ter hoogte van de Goudenregenstraat.

De brandweer en de EOD zijn inmiddels aanwezig. Agenten hebben bewoners van woningen aan de Goudenregenstraat geadviseerd om binnen te blijven, deuren en ramen te sluiten en uit de buurt te blijven van ramen. Het is nog niet bekend wat de aanleiding is voor dit incident.

Lees ook

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Bij een brand in Terborg is zaterdagochtend een woning verloren gegaan. Een bewoner is ter controle ...

Explosieven aangetroffen in Lichtenvoorde, vijftig woningen ontruimd

Midden in een woonwijk in Lichtenvoorde zijn vrijdag aan het eind van de middag explosieven gevonden...

Keupers Kerst | Kijk hier de compilatie

Hans Keuper is in de aanloop naar Kerstmis door de Achterhoek getrokken om bij verschillende generat...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht koude dagen voor oud en nieuw

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Eerste marathon op natuurijs tweede kerstdag in Winterswijk

De eerste marathon op natuurijs van dit seizoen is deze vrijdag op de baan van de Winterswijkse IJsv...

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...