gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zevenaar tevreden over festival Dreamfields

8793e830ac6c8b029f5cc13e71bf8ca4.jpg
Redactie REGIO8 |
"Wat het meest van belang is, is dat het voor alle bezoekers een geweldig feest is en dat was het zeker", vindt burgemeester Jeroen Staatsen van Zevenaar. Op zaterdag waren in totaal 25.000 man aanwezig. De allereerste Dreamfields Sunday trok in totaal 8.000 festivalgangers. "Het festival stond ook dit jaar in het teken van veel blije mensen die aan het genieten waren van de muziek, de attracties en de algehele sfeer van Dreamfields", vindt Staatsen.

Beide dagen zijn volgens de gemeente Zevenaar zonder noemenswaardige incidenten verlopen. Dit ondanks het feit dat op zaterdagavond een deel van het podium vlam vatte. Rondom het festival werd door de politie wel gericht gecontroleerd op het bezit van harddrugs. Elf personen werden aangehouden voor het in bezit hebben daarvan.

Foto: Omroep Gelderland

Lees ook

8c0e1325-f78f-37b4-9b18-e54edc61b6cd.jpg

Verkeersregelaars schuttersgilde weren sluipverkeer uit Netterden door kermis

Schutterij St. Walburgis Gilde in Netterden zet zaterdagavond verkeersregelaars in om sluipverkeer door het dorp tegen te houden. Door de afsluiting van de A3 bij Emmerich en Elten is het veel drukker dan normaal in het grensdorp. Juist dit weekend begint ook de kermis in Netterden.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Masturberende automobilist uit Borculo (28) krijgt taakstraf

Een automobilist uit Borculo die minderjarige meisjes op de fiets de stuipen op het lijf joeg door ze masturberend in te halen krijgt een taakstraf van 160 uur, waarvan 40 uur voorwaardelijk. Dat heeft de rechtbank in Arnhem bepaald.

Stadstheater Bocholt.jpg

Theater Bocholt mist 650 stoelen, gemeente laat het er niet bij zitten

De Duitse grensgemeente Bocholt heeft een rechtszaak aangespannen naar aanleiding van de mogelijke verduistering van theaterstoelen. Er is bij het Openbaar Ministerie in Hildesheim een klacht ingediend tegen de eigenaar van een stoffeerdersbedrijf uit de regio Hannover. Die liet halverwege het uitvoeren van een opdracht opeens niets meer van zich horen.

Teun Gijselhart (2).jpg

Smaakmaker Gijselhart vertrekt naar Spaanse promovendus Deportivo La Coruña

Middenvelder Teun Gijselhart ruilt de Achterhoek in voor de Spaanse zon. De absolute smaakmaker van het afgelopen seizoen tekent bij promovendus Deportivo La Coruña uit en gaat spelen op het hoogste niveau van Spanje.

gwwp0.png

Weerboer Gerrit voorspelt een warm weekend met kans op onweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanaf De Pol in Aalten voorspelt de weerboer een onstuimige zaterdag en een bewolkte zondag.

Huntenkunst_37.JPG

Voor de 32e keer Huntenkunst: ‘het is logisch om je op Duitsland te richten’

“Het is hier geen kunstgalerie, maar een beursvloer vol kunstenaars.” De Duitse beeldend kunstenaar Wilma Ruth uit Düsseldorf had Huntenkunst nauwelijks beter kunnen typeren. In de SSP-hal van het DRU Industriepark in Ulft krijgt de kunstbeurs dit weekend opnieuw een nadrukkelijk Duits accent. Van de 250 deelnemers komen er ongeveer zestig uit Duitsland. Ook in de ballotagecommissie, die het niveau van de beurs bewaakt, zitten Duitse juryleden