Ulft, Nederland
Terug

Zenuwachtig over stunt op de Zwarte Cross

1e741d11a1639a96a8437d2b27012e99.jpg
Redactie REGIO8 |
"Als het fout gaat, kan dat het einde van mijn leven betekenen", aldus stuntman Chuck Borden op opvallend nuchtere toon. Tijdens de Zwarte Cross zal de 54-jarige Amerikaan met een katapult over de Megatent worden geschoten. Een vlucht van 80 meter waarbij hij meer dan 100 km/u gaat. "Ik voer al 32 jaar stunts uit en ik kan het nog steeds. Dit is mijn kans om aan de jongeren te laten zien dat ik de stunts nog net zo goed doen als zij."

De stunt is van te voren uitvoerig getest. Zo hebben zandzakken dezelfde route afgelegd als Borden. "Er zijn zoveel dingen die fout kunnen gaan. Daarom repeteren, oefenen en testen we zoveel", aldus de Amerikaanse stuntman, die zelf de katapult ook al een keer heeft getest. "Het was een fijne, comfortabele vlucht met een harde landing. Maar de vlucht verliep soepel en de katapult lanceerde me goed."

Lees ook

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.