gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zakelijk De Graafschap boekt zege in saai duel

b9502fff35968df93dba4bddb114502d
Redactie REGIO8 |

De eerste goede kans in de wedstrijd was voor de Alkmaarse beloften. Mees Hoedemakers faalde oog in oog met Filip Bednarek Jong AZ op voorsprong te schieten. Aan de andere kant kopte Fabian Serrarens net over het doel van Nick Olij, die kort daarvoor een bal op de doellijn uit zijn doel hield. Vlak voor rust zat de doelman wel mis, toen het schot van Lars Nieuwpoort in de rebound door Daryl van Mieghem werd binnengeschoten.

Na rust was het spelbeeld niet veel anders. Over en weer creëerden beide ploegen in het saaie duel enkele mogelijkheden. Henk de Jong gunde verdediger Rannick Schoop nog zijn debuut op De Vijverberg. In de mist hield doelman Filip Bednarek de Superboeren uiteindelijk op de been, nadat wederom Hoedemakers er niet in slaagde de Poolse sluitpost te passeren.

Door de krappe zege stijgt De Graafschap naar de vierde plaats in de Jupiler League. Volgende week gaan de Superboeren op bezoek bij Almere City.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

BusjevoorViggo

Arriva schrapt busstalling in Terborg na kritiek van inwoners

Streekvervoerder Arriva heeft haar plannen voor een laadplein in Terborg aangepast. In eerste instantie was er sprake dat er ook een bussenstalling zou komen, maar dit gaat niet meer door. Ook gaat de vervoerder geen extra busritten inzetten tussen Terborg en Gaanderen.

GRAEMM0

De Graafschap onderaan, Duivenvoorden houdt vertrouwen: 'Dit is de club onwaardig'

Vier punten uit zeven wedstrijden en hekkensluiter van de Keuken Kampioen Divisie. Het is de harde realiteit voor De Graafschap. De competitiestart is voor de Superboeren ver onder de maat, maar trainer Thomas Duivenvoorden blijft vertrouwen houden in zijn ploeg. Zondag moet thuis tegen FC Den Bosch de broodnodige winst volgen.

MexMeerdinkNIETVANONS

Vader trots na Oranje-debuut Meerdink: ‘Het was een supermooi moment’

De uit Winterswijk afkomstige Mexx Meerdink heeft donderdagavond zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal. De spits van AZ viel na een half uur spelen in tijdens het Nations League-duel tegen Duitsland en liet direct een goede indruk achter. Nederland speelde uiteindelijk met 1-1 gelijk.

ulft112

Moeder met baby naar ziekenhuis na botsing in Ulft

Bij een ongeval bij Ulft zijn vrijdagochtend twee auto’s zwaar beschadigd geraakt. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen, wel moet een moeder met haar baby ter controle naar het ziekenhuis.

BoumansStopt0

Met gemengde gevoelens stopt Boumans als burgemeester: ‘Ik heb hier mezelf kunnen zijn’

Na bijna tien jaar als burgemeester neemt Mark Boumans per 1 december afscheid van de gemeente Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Het nieuws kwam hard aan bij de gemeenteraad. Boumans vertrekt met gemengde gevoelens: “Dit stadhuis, de stad, dat voelt als een warme en goed passende jas.”

Vrije grensovergang

Grenscontrolefuik Beek na twee jaar weggehaald: 'Lekker doorrijden'

Geen dagelijkse files meer, geen oponthoud meer voor vrachtwagenchauffeurs. Alle extra verkeersborden, pijlwagens en andere afzettingen bij de grensovergang Beek/Elten zijn weggehaald. De snelweg A12/A3 is vrijdagochtend, 25 september, in alle vroegte weer volledig vrijgegeven.