gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wonion start sloop van woningen Terborg

a6a8a65210b90803a5c9199008f24ca5.jpg
Redactie REGIO8 |
"Een aantal woningen aan de Vulcaanstraat en de Handelstraat in Terborg voldoen niet meer aan de eisen van deze tijd", zo laat Wonion weten. In totaal zullen daarom 22 woningen worden gesloopt en worden vervangen door nieuwbouw. "Nagenoeg alle bewoners hebben inmiddels andere woonruimte", zo laat Wonion weten. "Bijna alle woningen staan nu leeg. Om overlast van de leegstaande woningen zoveel mogelijk te beperken starten de eerste sloopwerkzaamheden nog deze week."

Aanvankelijk zouden de woningen pas begin 2017 gesloopt worden: "Maar nu bijna alle bewoners al een andere woning hebben gevonden kan dit eerder", weet Wonion. De te slopen woningen aan de Vulcaanstraat en de Handelstraat in Terborg zullen plaatsmaken voor nieuwe woningen. Naar verwachting starten de nieuwbouwwerkzaamheden in de eerste helft van 2017.
foto: Google Maps

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.