Ulft, Netherlands

Wielrenner gaat ervandoor na botsing met fietser in 's-Heerenberg

Bij een botsing tussen een wielrenner en een fietser woensdagmiddag aan de rand van 's-Heerenberg, is de bestuurder van de fiets lichtgewond geraakt. De wielrenner ging er na de botsing vandoor, de politie is nu op zoek naar de man.
Redactie REGIO8 | 1 mei 2024 16:53 | Aangepast op 1 mei 2024 16:53
De botsing vond plaats op de kruising van de Stokkumseweg en de Slotlaan rond 15.00 uur. Beide heren botsten op elkaar en de man op de 'normale' fiets kwam ten val. De wielrenner keerde terug om te kijken hoe het ging en om aan te geven dat hij voorrang had. Daarna vertrok hij zonder zijn gegevens achter te laten.

De gevallen man is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel nagekeken maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De politie heeft de man thuisgebracht en hij mag zich op eigen gelegenheid melden bij de huisartsenpost.

De politie is op zoek naar de man op de wielrenfiets. Ze hopen dat de man zich gaat melden om de zaak af te wikkelen.

Lees ook

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...

Fietsster komt met de schrik vrij na aanrijding in Zelhem

Een fietsster is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een botsing met een automobiliste in Z...

Automobilist belandt in berm nabij Zelhem

Een automobilist is dinsdagavond rond 23.00 uur van de weg geraakt op de N315, ter hoogte van de Ruu...

Ronde van de Achterhoek 2025 start en finisht in Vorden

De gemeente Bronckhorst is dit jaar de gastheer van de start- en finishplek van de Ronde van de Acht...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Aalten

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten in het buitengebied van Aalten zijn woensdagmiddag gee...

Brommerrijder raakt gewond na aanrijding in Gendringen

Een brommerrijder is maandagmiddag ernstig gewond geraakt bij een aanrijding met een bestelbus in Ge...