gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wielrenner Bouwman grijpt etappe in Italiaanse koers Coppi e Bartali

cd540240f19cc2857f4609f3ae2f1d5b

Wielrenner Koen Bouwman uit Ulft heeft donderdag de heuvelachtige derde etappe in de Settimana Internazionale Coppi e Bartali gewonnen. In de eindsprint klopte de Achterhoeker de Belg Louka Matthys, de Ulftenaar grijpt ook de leiding in het algemeen klassement.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De 132 kilometer lange etappe leidde de wielrenners door de heuvelachtige omgeving van Riccione. Op ongeveer vijftien kilometer van de eindstreep vluchtte Bouwman samen met Matthys weg uit de groep renners die was overgebleven. In de sprint was de Ulftenaar vervolgens de sterkste. De Coppi e Bartali duurt nog tot zaterdag, dan wordt de laatste etappe verreden in de stad Forlì, nabij de oostkust van Italië.

Voor Bouwman is het de grootste solo-overwinning sinds zijn successen in de Giro d’ Italia van 2022. In dat jaar won de Ulftse wielrenner van team Visma | Lease a Bike twee etappes en kroonde hij zich tot winnaar van het bergklassement.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-09 at 23.34.37

Brand in schuur van zeilmakerij in Zelhem snel onder controle

In een schuur van een zeilmakerij aan de Handelsweg in Zelhem is donderdagavond brand uitgebroken. Het bijgebouw op het terrein liep daarbij flinke schade op

lochem gemeentehuis0

Centrum Lochem gaat op de schop: meerdere werkzaamheden in augustus

Het centrum van Lochem wordt in augustus flink onder handen genomen. De gemeente richt de parkeerplaats aan de Slootwijkersteeg opnieuw in en maakt het terrein aan de Zuiderbleek bouwrijp voor woningbouw.

WhatsApp Image 2026-07-10 at 09.16.19

Vrouw op fatbike gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw op een fatbike is donderdagavond gewond geraakt in Doetinchem. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp over de grens: hoe Rijn en IJssel ineens voorbeeld werd

Duitse en Nederlandse waterbeheerders en ministeries stonden woensdag stil bij de waterramp in Zuid-Limburg en delen van Duitsland, vijf jaar geleden. Tijdens een bijeenkomst in het Duitse Aachen spraken minister Vincent Karremans van Infrastructuur en Waterstaat en dijkgraaf Hein Pieper van waterschap Rijn en IJssel.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.