gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Werkgroep wil Drempt hondenpoepvrij

88ed7801abb71734c12c3842a9193c45
Redactie REGIO8 |
‘’Een grote groep vrijwilligers zal aanwezig zijn om het park ‘De Braamberg’ hondenpoep vrij te maken en alle aanwezige troep op te ruimen. Zodat we een mooie start hebben met de opknapplannen die er zijn, waardoor je de voortuin van Drempt met plezier binnenkomt’’, aldus de werkgroep die vorig jaar de problematiek van het parkje met de wethouder besprak.

De werkgroep maakte zich zorgen over overlast van hondenpoep, de slechte staat van de grasvelden en de verzakte paden in het park, de mate van vervuiling rondom het milieuparkje en het in gedrang komen van de verkeersveiligheid. ‘’Een constructief gesprek met de wethouder volgde, onze zorgen werden gedeeld en een aantal van de oplossingen die wij aandroegen gehonoreerd. Zo zegde de gemeente toe het overwoekerend groen aan te pakken en gras te zaaien.’’ Een BOA ziet op toe dat de afspraken worden nagekomen in het dorpje.

Om de rest van de inwoners bij het project en de opruimdag op 19 maart te betrekken gaat de werkgroep flyers uitdelen in Drempt.

Lees ook

2ded0347-0663-3a74-aa3f-357d68b4b248

Drank, drugs en geen rijbewijs: bestuurder veroorzaakt zware crash in Neede en 'heeft spijt'

Het had veel erger kunnen aflopen en hij zegt zijn lesje geleerd te hebben. Een 20-jarige man uit Enschede zou in maart vorig jaar onder invloed achter het stuur gekropen zijn en flink te hard hebben gereden. In Neede ging het mis: de bestuurder wordt verdacht van het veroorzaken van een ongeval, waarbij een passagier zwaargewond raakte.

scoutingGoudenVos0

Populair Scouting Gaanderen zoekt leiding: 'Wij hebben ze hard nodig'

De scouting in Gaanderen groeit, steeds meer kinderen melden zich aan bij ScoGa. Toch zitten ze met een probleem. Het huidige aantal vrijwilligers voor de begeleiding is niet groot genoeg voor de groeiende groep kinderen. En dus zoeken ze nieuwe aanwas.

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.

Eikenprocessierups 6

Emmerich bestrijdt eikenprocessierups vanuit de lucht met helikopter

Terwijl Nederlandse gemeenten de eikenprocessierups steeds vaker op een natuurlijke manier proberen te beheersen, kiest de Duitse grensstad Emmerich voor een andere opvallende aanpak. Daar worden rupsen preventief bestreden met een helikopter.

OngevalA12Blur

Duitse chauffeur aangehouden voor veroorzaken ernstig ongeval A12

De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.