gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Werkgroep wil Drempt hondenpoepvrij

88ed7801abb71734c12c3842a9193c45.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’Een grote groep vrijwilligers zal aanwezig zijn om het park ‘De Braamberg’ hondenpoep vrij te maken en alle aanwezige troep op te ruimen. Zodat we een mooie start hebben met de opknapplannen die er zijn, waardoor je de voortuin van Drempt met plezier binnenkomt’’, aldus de werkgroep die vorig jaar de problematiek van het parkje met de wethouder besprak.

De werkgroep maakte zich zorgen over overlast van hondenpoep, de slechte staat van de grasvelden en de verzakte paden in het park, de mate van vervuiling rondom het milieuparkje en het in gedrang komen van de verkeersveiligheid. ‘’Een constructief gesprek met de wethouder volgde, onze zorgen werden gedeeld en een aantal van de oplossingen die wij aandroegen gehonoreerd. Zo zegde de gemeente toe het overwoekerend groen aan te pakken en gras te zaaien.’’ Een BOA ziet op toe dat de afspraken worden nagekomen in het dorpje.

Om de rest van de inwoners bij het project en de opruimdag op 19 maart te betrekken gaat de werkgroep flyers uitdelen in Drempt.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.

RacebaanDidam0.jpg

Louis en Didi Jansen bouwen droomracebaan in Didamse garage: ‘Je voelt je weer even kind’

Wat begon met een klein racebaantje uit zijn jeugd, groeide uit tot een indrukwekkend mini-circuit in de garage. Louis en Didi Jansen uit Didam bouwden de afgelopen jaren aan een uitgebreide slotracebaan, compleet met verlichting, een computersysteem en wedstrijden tegen vrienden. “Het is misschien een beetje uit de hand gelopen, maar vooral heel leuk.”

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.

stemmen potlood.jpg

733 inwoners Doetinchem ontvangen dubbele stempas, gemeente werkt aan oplossing

Een aantal inwoners van de gemeente Doetinchem heeft door een onbekende fout niet één, maar twee stempassen in de brievenbus gekregen. Het is nog niet duidelijk bij hoeveel inwoners de dubbele levering heeft plaatsgevonden.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 09.33.57.jpeg

Auto in sloot bij Winterswijk Huppel: bestuurder naar politiebureau

Een personenauto is woensdagavond in de sloot beland langs de Vredenseweg in de Winterswijkse buurtschap Huppel. De bestuurder belandde na een bocht in de sloot, maar raakte niet gewond.

ophokplicht0.jpg

Vogelgriep bij pluimveebedrijf Neede: 97.450 kippen geruimd

In Neede, in de gemeente Berkelland, is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf. Ongeveer 97.450 hennen op de locatie worden gedood om verspreiding van het virus te voorkomen. Daartoe heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten.