gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Werkgroep wil Drempt hondenpoepvrij

88ed7801abb71734c12c3842a9193c45
Redactie REGIO8 |
‘’Een grote groep vrijwilligers zal aanwezig zijn om het park ‘De Braamberg’ hondenpoep vrij te maken en alle aanwezige troep op te ruimen. Zodat we een mooie start hebben met de opknapplannen die er zijn, waardoor je de voortuin van Drempt met plezier binnenkomt’’, aldus de werkgroep die vorig jaar de problematiek van het parkje met de wethouder besprak.

De werkgroep maakte zich zorgen over overlast van hondenpoep, de slechte staat van de grasvelden en de verzakte paden in het park, de mate van vervuiling rondom het milieuparkje en het in gedrang komen van de verkeersveiligheid. ‘’Een constructief gesprek met de wethouder volgde, onze zorgen werden gedeeld en een aantal van de oplossingen die wij aandroegen gehonoreerd. Zo zegde de gemeente toe het overwoekerend groen aan te pakken en gras te zaaien.’’ Een BOA ziet op toe dat de afspraken worden nagekomen in het dorpje.

Om de rest van de inwoners bij het project en de opruimdag op 19 maart te betrekken gaat de werkgroep flyers uitdelen in Drempt.

Lees ook

Afl2MissionChampionsleague10

Orion Stars biedt tegenstand, maar verliest Champions League-duel van Ljubljana

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond in eigen huis verloren van het Sloveense ACH Volley Ljubljana. De Doetinchemmers gingen in het Champions League-duel met 0-3 onderuit, ondanks flinke tegenstand van de ploeg van trainer Dirk Sparidans.

PoelierLochemBrand20

Lochemse poelier keert terug na brand: 'De frituur is niet teruggekomen'

Na een brand in de winkel schakelde Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, snel en opende een noodwinkel. Een half jaar later keert de zaak dubbel zo groot terug naar de oorspronkelijke winkel.

112beltrumBLURR

Bedrijfsbus ramt schuur na eenzijdig ongeval in Beltrum, bestuurder gewond

Een man is woensdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Beltrum. Een bedrijfsbus is daar met hoge snelheid tegen een schuur tot stilstand gekomen.

RensLandbouwsluis

Landbouwsluis bij Etten komt terug: ‘Niemand zegt dat het onveiliger wordt’

De landbouwsluis op de Oude IJsselweg, ter hoogte van het Waalse Water bij Etten, komt terug. Het doel van de sluis is het verminderen van verkeer op de veelbesproken kruising met de N317, de Slingerparallel. De provincie Gelderland is eigenaar van de kruising, de gemeente kan dus alleen de omliggende wegen aanpakken.

Berkel

Raad Berkelland tikt begroting af, maar gaat op herhaling

De gemeenteraad heeft de begroting voor 2027 afgetikt, die vóór 15 november bij de toezichthouder Provincie Gelderland moet zijn ingeleverd. Máár, een beleidsarme begroting, die nog dit jaar wordt bijgesteld en in januari andermaal door de raadsleden onder de loep wordt genomen. De raadsleden gaan dus nog een keer op herhaling.

Stan-Bouman-Sensire-WEBFOTO-7-van-31

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge in Doetinchem bereikt hoogste punt

De bouw van het nieuwe revalidatiecentrum De Brugge naast het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft het hoogste punt bereikt. Sensire en Klimmendaal, die verschillende vormen van revalidatiezorg gaan samenbrengen onder één dak, vierden deze mijlpaal met het hijsen van een vlag.