Ulft, Netherlands

Werkgroep wil Drempt hondenpoepvrij

Regio8 | 11 maart 2016 07:22 | Aangepast op 11 maart 2016 07:22
‘’Een grote groep vrijwilligers zal aanwezig zijn om het park ‘De Braamberg’ hondenpoep vrij te maken en alle aanwezige troep op te ruimen. Zodat we een mooie start hebben met de opknapplannen die er zijn, waardoor je de voortuin van Drempt met plezier binnenkomt’’, aldus de werkgroep die vorig jaar de problematiek van het parkje met de wethouder besprak.

De werkgroep maakte zich zorgen over overlast van hondenpoep, de slechte staat van de grasvelden en de verzakte paden in het park, de mate van vervuiling rondom het milieuparkje en het in gedrang komen van de verkeersveiligheid. ‘’Een constructief gesprek met de wethouder volgde, onze zorgen werden gedeeld en een aantal van de oplossingen die wij aandroegen gehonoreerd. Zo zegde de gemeente toe het overwoekerend groen aan te pakken en gras te zaaien.’’ Een BOA ziet op toe dat de afspraken worden nagekomen in het dorpje.

Om de rest van de inwoners bij het project en de opruimdag op 19 maart te betrekken gaat de werkgroep flyers uitdelen in Drempt.

Lees ook

Doetinchemmer Luca Greven (19) haalt goud op NK atletiek: 'Het is bizar'

De 19-jarige Luca Greven uit Doetinchem heeft afgelopen weekend goud behaald op het Nederlands Kampi...

Kinderen doen mee met de profs bij Living Statues in Doetinchem

Het centrum van Doetinchem was zaterdag en zondag volgepakt met straattheater op topniveau vanwege h...

Helder-fractie loopt leeg, Mos blijft alleen achter in raad Montferland

Na een grote overwinning tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 2022, hangt de vlag er bij de loka...

Extreme hitte op komst: dinsdag en woensdag code oranje in de Achterhoek

Het is de komende dagen bloedheet in de Achterhoek. Sinds maandag is het Nationaal Hitteplan van kra...

Didammer en Doetinchemmer vrijgesproken in zaak Tonny ter Horst

Een nieuwe ontwikkeling in de cold case-zaak van de in 2000 vermoorde Tonny ter Horst uit Terborg. D...

Aanpak van binnenstad Doetinchem begint met 'kijkoperatie' Hamburgerstraat

De binnenstad van Doetinchem gaat de komende tijd flink op de schop. De gemeente werkt aan de uitvoe...