gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wehlse tennisvereniging wil meer jeugd

09937209561ec7a2f5cec61594054cdc.jpg
Redactie REGIO8 |

“Tennis is een sport dat er landelijk moeite mee heeft om leden vast te houden”, stelt voorzitter Hans ten Boom. “Waar dat door komt weet ik niet. Wij vanuit de regio zijn druk bezig om met de tennisverenigingen weer aantrekkelijk te maken.” Ook op het tennistoernooi dat deze week georganiseerd wordt op de Wehlse banen is duidelijk te merken dat de jeugd weg blijft.

“Het is heel moeilijk. Wij merken het ook bij ons dat het steeds minder wordt. De jeugd heeft de toekomst, dus laat hen maar weer komen”, zegt een tennisster uit Zevenaar. Voorzitter Hans ten Boom is het daar mee eens en daarom zet zijn vereniging daar op in. “De Nationale Sportweek start op 17 september. Dan staan in het centrum van Doetinchem allerlei sporten. Daar staan wij ook met de gezamenlijke verengingen van Doetinchem om de sport onder de aandacht te brengen.”

Lees ook

stationskwartier.png

Stationskwartier Doetinchem krijgt vorm, tweede woonlaag gereed

Het is de meeste mensen waarschijnlijk niet ontgaan: de kale en lege plek naast station Doetinchem wordt steeds verder opgevuld met een nieuwe woontoren. De bouw van het gloednieuwe Stationskwartier, met onder meer veertig sociale huurappartementen, krijgt steeds meer vorm. Inmiddels is ook een mijlpaal bereikt: de tweede woonlaag is gereed.

Hiddinga40.jpg

Ben en Thomas Hiddinga beklimmen samen Alpe d’HuZes na zware diagnose

Vader en zoon Ben en Thomas Hiddinga uit Heelweg doen samen mee aan Alpe d’HuZes. Met duizenden anderen beklimmen zij de beroemde Franse berg om geld op te halen voor kankeronderzoek. Voor Ben is de deelname extra bijzonder: vorig jaar kreeg hij te horen dat hij ongeneeslijke kanker heeft. Dankzij een succesvolle behandeling kan hij nu samen met zijn zoon de uitdaging aangaan.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.19.27 (1).jpg

Bestuurster van driewielfiets gewond na aanrijding in Doetinchem

Een bestuurster van een driewielfiets in woensdagochtend bij een verkeersongeval in Doetinchem gewond geraakt. De fietsster is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.50.51.jpg

Autowrak uit Oude IJssel in Doetinchem getakeld: 'Bij andere zoektocht tegengekomen'

Waterschap Rijn en IJssel is woensdagochtend druk bezig geweest om een autowrak uit de Oude IJssel in Doetinchem te takelen. Het voertuig werd eind 2024 gevonden en bleek op een diepte van ongeveer vier tot vijf meter diepte te liggen.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.07.47.jpeg

Brand in bedrijfspand in Ulft

De brandweer is woensdagochtend uitgerukt voor een brand in een bedrijfspand in Ulft. Door het snelle optreden van de bedrijfshulpverlener, gevolgd door de inzet van de brandweer, kon erger worden voorkomen.

afsluiting-parallelweg-Rengersweg.jpg

Parallelweg tussen Lochem en Laren ruim half jaar afgesloten

De parallelweg langs de Rengersweg (N332) tussen Lochem en Laren is ruim een half jaar afgesloten voor verkeer. De provincie Gelderland is bezig om een gedeelte van de weg te verbreden. De werkzaamheden duren tot 18 december.