gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wegpiraat gepakt na bizarre achtervolging

e1f944bae0f4ea1e77ff0b2582d502c4
Redactie REGIO8 |
Agenten in Ede wilden het voertuig controleren omdat ze wisten dat de bestuurder onder invloed was van verdovende middelen. Hij was immers zichtbaar onder invloed gezien in een café. Een stopteken mocht niet baten, want de man besloot er op hoge snelheid vandoor te gaan. Verschillende eenheden werden vervolgens gepositioneerd langs de A12 in de richting van de Duitse grens. Ter hoogte van Zevenaar haalde de automobilist met een snelheid van ruim 180 km/u voertuigen in over de vruchtstrook, slalomde tussen auto’s door, reed zonder verlichting en trapte soms vol op het rempedaal. Dat deed de man onder mistige weersomstandigheden.

Het lukte de politie nog niet om de man tot stoppen te dwingen. Zo reed hij door naar Beek om daar met ruim 100 km/u over het terrein van het tankstation te rijden. Verschillende voertuigen probeerden de auto op de oprit van de snelweg te blokkeren, maar zagen daar op het laatste moment vanwege de veiligheid van af. In Duitsland liepen de snelheden weer op tot 200 km/u. Net op het moment dat de politie besloot de achtervolging te staken, minderde de verdachte vaart. Hij kon toen door drie voertuigen worden klemgereden en worden opgepakt.

De identiteit van de wegpiraat is niet bekend gemaakt. Aangezien het klemrijden van het voertuig in Duitsland plaatsvond handelt de Duitse politie het ongeval af.
Foto: Politie Zevenaar

Lees ook

MontferlandProtest2

Honderden anti azc-demonstranten in Didam voor vrouwenmars

Honderden mensen zijn woensdagavond naar Didam gekomen voor een anti-azc demonstratie. PVV-leider Geert Wilders spreekt na een mars door het centrum bij het voormalige gemeentehuis in Didam. De demonstratie wordt georganiseerd door de actiegroep 'Geen azc in Montferland', die oproept tot een vreedzame avond.

Gosens0

Duits international Robin Gosens opent speelbos op plek waar zijn droom begon

Twee bomen als doelpalen, een bal aan de voet en urenlang spelen in het bos. Voor Robin Gosens begon daar, boven op de Eltenerberg, zijn liefde voor voetbal en sport. Nu keert de Duitse international terug naar die plek in Elten, niet als voetballer, maar als initiatiefnemer van een natuurspeelplaats voor kinderen.

03 Gemeentehuis Montferland0

Inwoners Montferland verlangen grip op plan arbeidsmigranten: ‘Twintig jaar is een generatie’

Niet tien, maar twintig jaar. Zolang moet de tijdelijke huisvesting van 300 tot 400 arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst blijven om het plan financieel haalbaar te maken voor marktpartijen. Hoewel deze termijn doorgerekend is door adviseurs van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) vrezen omwonenden dat het begrip van ‘tijdelijke opvang’ dat hieraan gehangen is, een andere werkelijkheid gaat worden.

FlexFlitser

Flexflitser Gaanderen verhuist na twee maanden en duizenden boetes

De flexflitser die sinds eind april aan de Rijksweg in Gaanderen stond is woensdag verplaatst naar de Gaanderenseweg, ongeveer een kilometer verderop in de richting van Doetinchem. Op de vorige locatie registreerde de flitser duizenden snelheidsovertredingen.

FotoGijsBolkCopyrightDeGraafschapMedia

De Graafschap legt 21-jarige verdediger Gijs Bolk vast

De 21-jarige verdediger Gijs Bolk maakt de transfervrije overstap van FC Emmen naar De Graafschap. Hij tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

dorpsstraat Laag-Keppel10

Werkzaamheden Dorpsstraat Laag-Keppel starten in juli, verkeersproef uitgesteld

De provincie Gelderland gaat tussen 6 en 24 juli werkzaamheden uitvoeren aan de Dorpsstraat in Laag-Keppel. De werkzaamheden zijn geen onderdeel van de verkeersproef met de eenrichtingswegen bij de Dorpsstraat. De proef wordt op een later moment uitgevoerd.