gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Wegpiraat gepakt na bizarre achtervolging

e1f944bae0f4ea1e77ff0b2582d502c4.jpg
Redactie REGIO8 |
Agenten in Ede wilden het voertuig controleren omdat ze wisten dat de bestuurder onder invloed was van verdovende middelen. Hij was immers zichtbaar onder invloed gezien in een café. Een stopteken mocht niet baten, want de man besloot er op hoge snelheid vandoor te gaan. Verschillende eenheden werden vervolgens gepositioneerd langs de A12 in de richting van de Duitse grens. Ter hoogte van Zevenaar haalde de automobilist met een snelheid van ruim 180 km/u voertuigen in over de vruchtstrook, slalomde tussen auto’s door, reed zonder verlichting en trapte soms vol op het rempedaal. Dat deed de man onder mistige weersomstandigheden.

Het lukte de politie nog niet om de man tot stoppen te dwingen. Zo reed hij door naar Beek om daar met ruim 100 km/u over het terrein van het tankstation te rijden. Verschillende voertuigen probeerden de auto op de oprit van de snelweg te blokkeren, maar zagen daar op het laatste moment vanwege de veiligheid van af. In Duitsland liepen de snelheden weer op tot 200 km/u. Net op het moment dat de politie besloot de achtervolging te staken, minderde de verdachte vaart. Hij kon toen door drie voertuigen worden klemgereden en worden opgepakt.

De identiteit van de wegpiraat is niet bekend gemaakt. Aangezien het klemrijden van het voertuig in Duitsland plaatsvond handelt de Duitse politie het ongeval af.
Foto: Politie Zevenaar

Lees ook

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.

Paasvuur Zieuwent-11.jpeg

Over de grens branden de paasvuren volop: minder regels, meer samenzijn

Waar in de Achterhoek het organiseren van paasvuren steeds lastiger wordt, lijkt het nét over de grens een stuk eenvoudiger. In de gemeenten Bocholt en Isselburg worden dit jaar bij elkaar dertien paasvuren ontstoken. Daar draait het nog om waar het ooit voor bedoeld was: samenkomen, elkaar ontmoeten en de lente vieren.

e7e23284-0abe-4534-bb83-fdb161fb6516.jpg

Kwint weer goudhaantje als invaller: punt in Eindhoven

De Graafschap mag invaller Kyano Kwint bedanken. Door twee doelpunten van de negentienjarige spits kwamen de Doetinchemmers twee keer terug van een achterstand op bezoek bij FC Eindhoven. Een punt bleek het maximale: 2-2.

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.