gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Week van de waarheid voor De Graafschap

bc6f6365980b1268b5896c49e55c7061
Redactie REGIO8 |

“We moeten er een doodnormale week van maken, zodat de druk wegblijft bij ons”, zegt trainer Jan Vreman. “Het is een belangrijke wedstrijd, maar er staat natuurlijk wel wat op het spel. We gaan het gewoon benaderen als andere wedstrijden, daar zal van onze kant geen groot verschil in zitten. We gaan fris de wedstrijd in en het eindresultaat zien we na de wedstrijd.”

Nieuw contract

Vreman geeft ook aan dat blij is met zijn nieuwe contract. “Ik ben tevreden, de club is tevreden, dus we gaan er weer een jaar aan vast plakken”, aldus Vreman. Degradatie ligt mogelijk op de loer, maar toch is het rustig bij de club. “Ik denk dat het ook een stukje waardering is, dat de manier van werken wel aanslaat.” Mark Diemers sluit zich daarbij aan. “Ook toen ik hier kwam en we vijf punten hadden en iedereen dacht dat we zouden gaan degraderen, was het rustig. De supporters zijn ook hartstikke rustig dus dat is fijn”, zegt Diemers.

Het contract van de gehuurde Diemers loopt af bij FC Utrecht en de Graafschap heeft laten weten dat ze hem in Doetinchem willen houden. “Peter (Hofstede, red) heeft met mijn zakenwaarnemer gebeld, daar hoef ik niet geheimzinnig over te doen. Zij willen me graag hier houden als we in de in de eredivisie blijven, dus dat is even afwachten. En dan ga ik kijken wat er voor de rest nog komt, maar het staat voorop dat ik het hier hartstikke naar mijn zin heb.”

Lees ook

9236ca55cc08bed6168dc9c5d22a6a43

Sporthal Breedenbroek luidt noodklok: 'Waarom Etten en Megchelen wel?'

Sportbelangen Breedenbroek heeft woensdagavond tijdens een commissievergadering de noodklok geluid over de toekomst van de sporthal. De stichting vraagt de gemeente om zes ton voor renovatie en verduurzaming. "Waarom andere kernen wel en Breedenbroek niet?", vraagt secretaris Margriet Koenders zich af.

DokeTempels10

Doke Tempels uit fractie PRO Nederland Oude IJsselstreek gezet, toekomst zetel onbekend

Raadslid Doke Tempels maakt niet langer onderdeel uit van de fractie van PRO Nederland Oude IJsselstreek. De partij heeft het vertrouwen in het raadslid opgezegd nadat ze volgens PRO maanden onbereikbaar was. Tempels wilde zelf wethouder worden, maar John Haverdil won uiteindelijk die interne strijd.

GraafschapZW

Oud-voorzitter De Graafschap Hylke Enzerink overleden

Hylke Enzerink, van 1994 tot 2000 voorzitter van De Graafschap, is overleden. Dat maakt de club bekend op haar kanalen. Enzerink is 83 jaar oud geworden.

Bord Didam

Alleen bestemmingsverkeer nog welkom in centrum Didam

Automobilisten die het centrum van Didam als sluiproute gebruiken, mogen daar vanaf vandaag niet meer rijden. Alleen bestemmingsverkeer is nog welkom. Met de proef hoopt de gemeente de verkeersoverlast terug te dringen.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.54.59

Fietsster lichtgewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagochtend lichtgewond geraakt bij een ongeval op de Mozartlaan in Doetinchem. Een automobiliste reed achteruit en zag daarbij drie meisjes op de fiets over het hoofd.

Trekkers OIJ

Honderden boeren bieden brandbrief aan bij gemeentehuis Gendringen

Zo'n 250 boeren kwamen dinsdagavond met tientallen trekkers naar het gemeentehuis van de gemeente Oude IJsselstreek in Gendringen. Ze boden een brandbrief aan, aan burgemeester Laura Werger waarin ze hun zorgen uitspreken over de brief van minister van Essen. Hoewel een gemeente in eerste instantie niet over die regels gaat, is het gemeentehuis volgens de boeren tóch de geschikte plek.