gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Week van de waarheid voor De Graafschap

bc6f6365980b1268b5896c49e55c7061
Redactie REGIO8 |

“We moeten er een doodnormale week van maken, zodat de druk wegblijft bij ons”, zegt trainer Jan Vreman. “Het is een belangrijke wedstrijd, maar er staat natuurlijk wel wat op het spel. We gaan het gewoon benaderen als andere wedstrijden, daar zal van onze kant geen groot verschil in zitten. We gaan fris de wedstrijd in en het eindresultaat zien we na de wedstrijd.”

Nieuw contract

Vreman geeft ook aan dat blij is met zijn nieuwe contract. “Ik ben tevreden, de club is tevreden, dus we gaan er weer een jaar aan vast plakken”, aldus Vreman. Degradatie ligt mogelijk op de loer, maar toch is het rustig bij de club. “Ik denk dat het ook een stukje waardering is, dat de manier van werken wel aanslaat.” Mark Diemers sluit zich daarbij aan. “Ook toen ik hier kwam en we vijf punten hadden en iedereen dacht dat we zouden gaan degraderen, was het rustig. De supporters zijn ook hartstikke rustig dus dat is fijn”, zegt Diemers.

Het contract van de gehuurde Diemers loopt af bij FC Utrecht en de Graafschap heeft laten weten dat ze hem in Doetinchem willen houden. “Peter (Hofstede, red) heeft met mijn zakenwaarnemer gebeld, daar hoef ik niet geheimzinnig over te doen. Zij willen me graag hier houden als we in de in de eredivisie blijven, dus dat is even afwachten. En dan ga ik kijken wat er voor de rest nog komt, maar het staat voorop dat ik het hier hartstikke naar mijn zin heb.”

Lees ook

156c5aee-c93a-4d3b-8129-631b99613626

De Graafschap draait wedstrijd om en wint kelderkraker van Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft de wedstrijd tegen Jong FC Utrecht gewonnen. De ploeg van Thomas Duivenvoorden keek grotendeels tegen een achterstand aan, maar door een inhaalslag in de tweede helft, bleven de drie punten in Doetinchem: 2-1.

SmdiHagelkruis0

Hagelkruis in Kilder wordt na ruim zes eeuwen grondig gerestaureerd

Na meer dan zeshonderd jaar in weer en wind in een weiland in Kilder te hebben gestaan, is het Rijksmonument het Hagelkruis aan een broodnodige restauratiebeurt toe. Wethouder Merel Balduk van de gemeente Montferland vindt het belangrijk dat historische plekken zoals deze worden behouden.

ToegankelijkheidDTC10

Studenten zoeken naar obstakels in Doetinchem: 'De binnenstad is niet heel toegankelijk'

Een fiets die verkeerd geparkeerd staat of een reclamebord die midden in het loopgebied staat. Voor velen een klein obstakel maar voor mensen met een beperking bijvoorbeeld een mogelijk probleem. Studenten van het Graafschap College gingen daarom donderdagmiddag tijdens de Week van de Toegankelijkheid, samen met ervaringsdeskundige Saskia Tieben de binnenstad van Doetinchem in om te kijken waar er verbeterpunten zijn.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 12.29.50

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een prima herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanaf restaurant Op de Brusse in De Heurne voorspelt de weerboer een prima herfstweekend met af en toe en bui.

PHOTO-2026-07-01-11-34-37

Studenten Graafschap College steken handen uit de mouwen in Gambia: 'Met weinig een heleboel kunnen'

Hoe verbouw je een school met beperkte middelen in een arm Afrikaans land? Dat gaan zestien studenten van het Graafschap College vanaf november zelf ervaren. Samen met docenten en begeleiders reizen ze voor bijna drie weken naar Gambia, waar ze een school en andere voorzieningen gaan opknappen.

John Haverdil en Marco Bouman

Help DRU de winter door, 573.000 euro nodig van raad Oude IJsselstreek

Het DRU Industriepark in Ulft is in acute nood. Het college van Oude IJsselstreek vraagt de gemeenteraad van Oude IJsselstreek om 573.000 euro om het theater met popzaal, horeca, onderwijs en ondernemingen door de winter te helpen.