gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Week van de waarheid voor De Graafschap

bc6f6365980b1268b5896c49e55c7061
Redactie REGIO8 |

“We moeten er een doodnormale week van maken, zodat de druk wegblijft bij ons”, zegt trainer Jan Vreman. “Het is een belangrijke wedstrijd, maar er staat natuurlijk wel wat op het spel. We gaan het gewoon benaderen als andere wedstrijden, daar zal van onze kant geen groot verschil in zitten. We gaan fris de wedstrijd in en het eindresultaat zien we na de wedstrijd.”

Nieuw contract

Vreman geeft ook aan dat blij is met zijn nieuwe contract. “Ik ben tevreden, de club is tevreden, dus we gaan er weer een jaar aan vast plakken”, aldus Vreman. Degradatie ligt mogelijk op de loer, maar toch is het rustig bij de club. “Ik denk dat het ook een stukje waardering is, dat de manier van werken wel aanslaat.” Mark Diemers sluit zich daarbij aan. “Ook toen ik hier kwam en we vijf punten hadden en iedereen dacht dat we zouden gaan degraderen, was het rustig. De supporters zijn ook hartstikke rustig dus dat is fijn”, zegt Diemers.

Het contract van de gehuurde Diemers loopt af bij FC Utrecht en de Graafschap heeft laten weten dat ze hem in Doetinchem willen houden. “Peter (Hofstede, red) heeft met mijn zakenwaarnemer gebeld, daar hoef ik niet geheimzinnig over te doen. Zij willen me graag hier houden als we in de in de eredivisie blijven, dus dat is even afwachten. En dan ga ik kijken wat er voor de rest nog komt, maar het staat voorop dat ik het hier hartstikke naar mijn zin heb.”

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-11 at 05.48.10

Persoon overleden en twee gewonden bij eenzijdig ongeval in Ruurlo

Bij een eenzijdig verkeersongeval is zaterdagnacht in Ruurlo een persoon om het leven gekomen. Twee andere inzittenden raakten gewond toen de auto waarin ze zaten tegen een boom botste.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 11.32.06

Appartementencomplex ontruimd na kelderbrand in Emmerich

Een appartementencomplex in het Duitse Emmerich am Rhein is vrijdagavond ontruimd na een brand in de kelder. Door de brand kwam rook in het trappenhuis terecht. Meerdere personen zijn nagekeken door ambulancepersoneel.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Juwelierszaak in Gaanderen doelwit van ramkraak: 'Dit raakt ons enorm'

In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft er een ramkraak plaatsgevonden bij een juwelierszaak in Gaanderen. De schade aan het pand is enorm. Hoeveel er is buitgemaakt, is nog niet bekend.

156c5aee-c93a-4d3b-8129-631b99613626

De Graafschap draait wedstrijd om en wint kelderkraker van Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft de wedstrijd tegen Jong FC Utrecht gewonnen. De ploeg van Thomas Duivenvoorden keek grotendeels tegen een achterstand aan, maar door een inhaalslag in de tweede helft, bleven de drie punten in Doetinchem: 2-1.

SmdiHagelkruis0

Hagelkruis in Kilder wordt na ruim zes eeuwen grondig gerestaureerd

Na meer dan zeshonderd jaar in weer en wind in een weiland in Kilder te hebben gestaan, is het Rijksmonument het Hagelkruis aan een broodnodige restauratiebeurt toe. Wethouder Merel Balduk van de gemeente Montferland vindt het belangrijk dat historische plekken zoals deze worden behouden.

ToegankelijkheidDTC10

Studenten zoeken naar obstakels in Doetinchem: 'De binnenstad is niet heel toegankelijk'

Een fiets die verkeerd geparkeerd staat of een reclamebord die midden in het loopgebied staat. Voor velen een klein obstakel maar voor mensen met een beperking bijvoorbeeld een mogelijk probleem. Studenten van het Graafschap College gingen daarom donderdagmiddag tijdens de Week van de Toegankelijkheid, samen met ervaringsdeskundige Saskia Tieben de binnenstad van Doetinchem in om te kijken waar er verbeterpunten zijn.