Ulft, Netherlands

Week van de waarheid voor De Graafschap

Regio8 | 29 maart 2016 16:54 | Aangepast op 29 maart 2016 16:54

“We moeten er een doodnormale week van maken, zodat de druk wegblijft bij ons”, zegt trainer Jan Vreman. “Het is een belangrijke wedstrijd, maar er staat natuurlijk wel wat op het spel. We gaan het gewoon benaderen als andere wedstrijden, daar zal van onze kant geen groot verschil in zitten. We gaan fris de wedstrijd in en het eindresultaat zien we na de wedstrijd.”

Nieuw contract

Vreman geeft ook aan dat blij is met zijn nieuwe contract. “Ik ben tevreden, de club is tevreden, dus we gaan er weer een jaar aan vast plakken”, aldus Vreman. Degradatie ligt mogelijk op de loer, maar toch is het rustig bij de club. “Ik denk dat het ook een stukje waardering is, dat de manier van werken wel aanslaat.” Mark Diemers sluit zich daarbij aan. “Ook toen ik hier kwam en we vijf punten hadden en iedereen dacht dat we zouden gaan degraderen, was het rustig. De supporters zijn ook hartstikke rustig dus dat is fijn”, zegt Diemers.

Het contract van de gehuurde Diemers loopt af bij FC Utrecht en de Graafschap heeft laten weten dat ze hem in Doetinchem willen houden. “Peter (Hofstede, red) heeft met mijn zakenwaarnemer gebeld, daar hoef ik niet geheimzinnig over te doen. Zij willen me graag hier houden als we in de in de eredivisie blijven, dus dat is even afwachten. En dan ga ik kijken wat er voor de rest nog komt, maar het staat voorop dat ik het hier hartstikke naar mijn zin heb.”

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Auto botst tegen boom op Grolsedijk bij Lievelde

Bij een eenzijdig ongeval op de Grolsedijk bij Lievelde is maandagavond een personenauto tegen een b...

Gemeente Lochem staat garant voor 5 miljoen voor nieuw clubgebouw Golfclub Lochem

De gemeenteraad van Lochem heeft maandagavond ingestemd met een garantstelling van 5 miljoen euro vo...

Partijen bijten door zure appel heen met betrekking tot zonnepark Bekenschot bij Barchem

Gemeentebelangen, VVD en Meedenken met Lochem hebben maandagavond ‘met pijn in het hart’ ingestemd m...

Van vieze filterpeuken tot volle sojafles: Emmerich maakt Rijn schoon

Op zaterdagochtend, klokslag tien uur, stroomt de Ward in Emmerich langzaam vol met mensen die niet ...

Inwoners Etten uiten zorgen over mogelijke komst van asielzoekersdorp nabij dorpskern

Zo’n driehonderd inwoners van Etten kwamen zaterdagochtend samen om hun stem te laten horen tegen de...