gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Week van de waarheid voor De Graafschap

bc6f6365980b1268b5896c49e55c7061
Redactie REGIO8 |

“We moeten er een doodnormale week van maken, zodat de druk wegblijft bij ons”, zegt trainer Jan Vreman. “Het is een belangrijke wedstrijd, maar er staat natuurlijk wel wat op het spel. We gaan het gewoon benaderen als andere wedstrijden, daar zal van onze kant geen groot verschil in zitten. We gaan fris de wedstrijd in en het eindresultaat zien we na de wedstrijd.”

Nieuw contract

Vreman geeft ook aan dat blij is met zijn nieuwe contract. “Ik ben tevreden, de club is tevreden, dus we gaan er weer een jaar aan vast plakken”, aldus Vreman. Degradatie ligt mogelijk op de loer, maar toch is het rustig bij de club. “Ik denk dat het ook een stukje waardering is, dat de manier van werken wel aanslaat.” Mark Diemers sluit zich daarbij aan. “Ook toen ik hier kwam en we vijf punten hadden en iedereen dacht dat we zouden gaan degraderen, was het rustig. De supporters zijn ook hartstikke rustig dus dat is fijn”, zegt Diemers.

Het contract van de gehuurde Diemers loopt af bij FC Utrecht en de Graafschap heeft laten weten dat ze hem in Doetinchem willen houden. “Peter (Hofstede, red) heeft met mijn zakenwaarnemer gebeld, daar hoef ik niet geheimzinnig over te doen. Zij willen me graag hier houden als we in de in de eredivisie blijven, dus dat is even afwachten. En dan ga ik kijken wat er voor de rest nog komt, maar het staat voorop dat ik het hier hartstikke naar mijn zin heb.”

Lees ook

762008530_1474395021397222_6360085343052214206_n

Berghse bosbrandvoertuig assisteert bij grote brand Limburg

Brandweermannen van brandweer Bergh zijn dinsdagavond met hun speciale bosbrandvoertuig afgereisd naar Noord-Limburg om te assisteren bij de grote natuurbrand aldaar. Brandweer Vorden heeft maandag op dinsdagnacht geassisteerd.

WhatsApp Image 2026-08-05 at 03.56.08

Grote brand Winterswijk verwoest kringloop en houthandel

Een zeer grote brand heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een kringloopcentrum en houthandel aan het Handelscentrum in Winterswijk in de as gelegd. Vanwege de omvang van de brand is opgeschaald naar GRIP 1.

Reuven Niemeijer (2)

Niemeijer kiest voor Volendam na vertrek bij De Graafschap

Reuven Niemeijer heeft een contract getekend bij FC Volendam na zijn vertrek bij De Graafschap. De clubtopscorer van afgelopen seizoen was transfervrij en tekent nu bij de competitiegenoot van de Superboeren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst voldoet nog niet aan spreidingswet: gemeente onder toezicht ministerie

De gemeente Bronckhorst is toegevoegd aan de lijst van gemeenten die niet aan de eisen van de spreidingswet voldoen. Dit betekent dat Bronckhorst onder toezicht staat van het ministerie.

SberghMaquette10

Maquette ’s-Heerenberg verhuist van museum naar kasteel: ‘De ziel van het museum’

Het Stadmuseum Bergh was al een tijdje gesloten, maar nu is de ontmanteling van de collectie ook echt begonnen. Dinsdagochtend werd de maquette van de stad in 1600 onder grote belangstelling verhuisd naar Kasteel Huis Bergh. Het museum gaat volledig op in het vernieuwde kasteel.

Tunnel Doetinchem

Na succesvolle oproep is vernieuwde voetgangerstunnel Doetinchem nu klaar

De voetgangerstunnel tussen de Winnipegstraat en de Dichterseweg in Doetinchem is vernieuwd en weer klaar voor gebruik. In 2023 werd via een petitie aandacht gevraagd voor de slechte staat van de tunnel. De gemeenteraad besloot 600.000 euro te reserveren voor de nodige verbeteringen.