gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

VV Doetinchem klimt met Noord uit een dal

c3687ebbc3ffcf291e4ea450544f25d1
Redactie REGIO8 |

“De gemeente stelt zich heel proactief op wat betreft de ontwikkeling in Doetinchem Noord”, aldus voorzitter Ger Melissen van VV Doetinchem. De Graafschap aast in samenspraak met de gemeente al een tijdlang op De Bezelhorst als locatie voor een trainingsaccommodatie. De komst daarvan geeft, samen met de bijdrage van Doetinchem, een kans voor een nieuw leven. “Alle partijen zijn ervan doordrongen dat we in Doetinchem Noord elkaar door dit soort samenwerking en herinrichting alleen maar kunnen versterken”, weet Melissen, die de opwaardering van het sportpark ziet als een kans voor de vereniging, maar ook voor de wijken Bezelhorst, Schöneveld en Overstegen.

De derdeklasser zag het ledenaantal de afgelopen jaren teruglopen van achthonderd naar een kleine vierhonderd leden. Een schril contrast met grote clubs als DZC’68 en VIOD aan de andere kant van de Oude IJssel. “Het zal lang duren voor we de piramide vanuit de jeugd weer opbouwen”, weet Melissen, die heil ziet in samenwerking met DZC door bijvoorbeeld jeugdteams te combineren. “Op termijn kunnen we leuke dingen samen doen.”

Om wijkbewoners en andere geïnteresseerden te informeren over de plannen voor het sportpark organiseert de club op woensdagmiddag 24 oktober en op woensdagmiddag 31 oktober twee informatiedagen.

Foto: REGIO8

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.