gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

VV Doetinchem klimt met Noord uit een dal

c3687ebbc3ffcf291e4ea450544f25d1
Redactie REGIO8 |

“De gemeente stelt zich heel proactief op wat betreft de ontwikkeling in Doetinchem Noord”, aldus voorzitter Ger Melissen van VV Doetinchem. De Graafschap aast in samenspraak met de gemeente al een tijdlang op De Bezelhorst als locatie voor een trainingsaccommodatie. De komst daarvan geeft, samen met de bijdrage van Doetinchem, een kans voor een nieuw leven. “Alle partijen zijn ervan doordrongen dat we in Doetinchem Noord elkaar door dit soort samenwerking en herinrichting alleen maar kunnen versterken”, weet Melissen, die de opwaardering van het sportpark ziet als een kans voor de vereniging, maar ook voor de wijken Bezelhorst, Schöneveld en Overstegen.

De derdeklasser zag het ledenaantal de afgelopen jaren teruglopen van achthonderd naar een kleine vierhonderd leden. Een schril contrast met grote clubs als DZC’68 en VIOD aan de andere kant van de Oude IJssel. “Het zal lang duren voor we de piramide vanuit de jeugd weer opbouwen”, weet Melissen, die heil ziet in samenwerking met DZC door bijvoorbeeld jeugdteams te combineren. “Op termijn kunnen we leuke dingen samen doen.”

Om wijkbewoners en andere geïnteresseerden te informeren over de plannen voor het sportpark organiseert de club op woensdagmiddag 24 oktober en op woensdagmiddag 31 oktober twee informatiedagen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Dieperink_ZW

Scheidsrechter Rob Dieperink (38) uit Borculo overleden

Rob Dieperink uit Borculo is overleden, zo bevestigt de KNVB maandag. De eredivisiescheidsrechter is slechts 38 jaar geworden.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

ME-112_blur

Brand in oude ME-bus in Ulft: een persoon lichtgewond

Op het terrein van een garagebedrijf in Ulft is maandagmiddag brand ontstaan in een oude bus van de Mobiele Eenheid (ME) van de politie. Bij de brand is een persoon lichtgewond geraakt.

9db22afe-0adb-3177-bd4b-9af5c42d41ed

Buit van tienduizenden euro's bij ramkraak op fietsenwinkel in Borculo

Vijf mannen plegen midden in de nacht een razendsnelle ramkraak bij een fietsenwinkel aan de Korenbree in Borculo. In minder dan drie minuten verdwijnen twaalf exclusieve sportfietsen. De schade aan het pand en de buit loopt op tot tienduizenden euro's.

WhatsApp Image 2026-07-12 at 16.59.48

Veldje bij gekraakt pand in Doetinchem afgebrand

Een stuk veld nabij een gekraakte woning in Doetinchem is zondagmiddag afgebrand. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

leemans

Clint Leemans tekent in Doetinchem: tweede termijn bij De Graafschap

De Graafschap heeft Clint Leemans vastgelegd voor twee seizoenen. De dertigjarige middenvelder komt transfervrij over van NAC Breda. In het seizoen 2020-2021 speelde hij al een half jaar op huurbasis in Doetinchem.