gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

VV Doetinchem klimt met Noord uit een dal

c3687ebbc3ffcf291e4ea450544f25d1.jpg
Redactie REGIO8 |

“De gemeente stelt zich heel proactief op wat betreft de ontwikkeling in Doetinchem Noord”, aldus voorzitter Ger Melissen van VV Doetinchem. De Graafschap aast in samenspraak met de gemeente al een tijdlang op De Bezelhorst als locatie voor een trainingsaccommodatie. De komst daarvan geeft, samen met de bijdrage van Doetinchem, een kans voor een nieuw leven. “Alle partijen zijn ervan doordrongen dat we in Doetinchem Noord elkaar door dit soort samenwerking en herinrichting alleen maar kunnen versterken”, weet Melissen, die de opwaardering van het sportpark ziet als een kans voor de vereniging, maar ook voor de wijken Bezelhorst, Schöneveld en Overstegen.

De derdeklasser zag het ledenaantal de afgelopen jaren teruglopen van achthonderd naar een kleine vierhonderd leden. Een schril contrast met grote clubs als DZC’68 en VIOD aan de andere kant van de Oude IJssel. “Het zal lang duren voor we de piramide vanuit de jeugd weer opbouwen”, weet Melissen, die heil ziet in samenwerking met DZC door bijvoorbeeld jeugdteams te combineren. “Op termijn kunnen we leuke dingen samen doen.”

Om wijkbewoners en andere geïnteresseerden te informeren over de plannen voor het sportpark organiseert de club op woensdagmiddag 24 oktober en op woensdagmiddag 31 oktober twee informatiedagen.

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG-20260602-WA0033.jpg

Gewonde bij bedrijfsongeval met heftruck in Doetinchem

Bij een bedrijfsongeval aan de Edisonstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een man gewond geraakt. Het ongeval gebeurde terwijl een chauffeur bezig was met het laden van een oplegger.

WhatsApp Image 2026-06-02 at 16.15.55.jpeg

Twee auto's flink beschadigd na aanrijding door voorrangsfout in Wehl

Bij een ongeval op de kruising van de Hagelkruisweg en de Beekseweg in Wehl zijn twee voertuigen flink beschadigd geraakt. Een van de bestuurders verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

Floris van Dee foto GET United.jpeg

Basketbalkampioen Floris (19) uit Netterden beleeft superseizoen

Basketballer Floris van Dee zit nog op de roze wolk van zondag, toen GET United het landskampioenschap op naam schreef. De speler (19) uit Netterden is één van de jonkies bij de club uit Bemmel, die dit seizoen geen enkele wedstrijd verloor. Van Dee droomt al van meer succes, misschien wel in Barcelona of Madrid.

GezondsteRegio0.jpg

De Achterhoek wil gezondste regio worden; zorg moet op de schop

De Achterhoek moet de gezondste regio van Nederland worden, althans, als het aan 8RHK ambassadeurs ligt. Om de nieuwe campagne af te trappen werd er een werkbijeenkomst in het Amphion georganiseerd voor alles en iedereen die met de zorg te maken heeft. 'De gezondste regio' blijft nog wel een vage term.

SanneSterrenteam.jpg

Droom wordt werkelijkheid: Sanne (9) uit Wehl heeft haar eigen sterrenteam

Een paar maanden geleden had Sanne uit Wehl één grote wens: een eigen G-team bij voetbalvereniging Concordia. In eerste instantie kon zij lastig meer teamgenootjes vinden, maar dankzij het doorzettingsvermogen samen met haar moeder en een oproep op internet, is het eerste 'sterrenteam' van Concordia nu echt een feit. Sannes moeder, Hanneke Holwerda, kan haar geluk niet op.

KerkEtten50.jpg

Gemeente staat garant voor extra ton voor hogere bouwkosten kerk Etten

De Martinuskerk in Etten kan alsnog het gat dichten dat is ontstaan door de gestegen bouwkosten. Eerder vroeg de stichting een verhoging van de subsidie, dat was niet mogelijk. Nu is er alsnog een oplossing, de gemeente Oude IJsselstreek staat garant voor een lening van 100.000 euro bij het Nationaal Restauratiefonds.