Ulft, Netherlands

Vuurwerkverkoop van start

Regio8 | 29 december 2015 13:24 | Aangepast op 29 december 2015 13:24
De vuurwerkverkoop gingdinsdag morgen van start. Bij TnT Vuurwerk in Doetinchem stonden de eerste liefhebbers al vroeg bij de ingang te trappelen om hun voorraad in te slaan.

Uit onderzoek blijkt dat siervuurwerk ten opzichte van voorgaande jaren veel populairder is dan de ‘harde knallen.’ “Ik ben zo blij dat dit gebeurt”, aldus eigenaar Eric Ticheloven. “Als je harde knallen wil, neem een melkbus, zet ‘m in de wei en schieten maar. Geef mij dus maar carbid of mooi siervuurwerk.”

“We hebben het merendeel toch wel siervuurwerk aangeschaft. Dat steken we in etappes af. Een uurtje of drie, vier achter elkaar, dan gaan we even een oliebolletje happen”, aldus een klant.

TnT verwacht dat de laatste verkoopdag het meeste vuurwerk over de toonbank gaat. Tot oudejaarsdag heeft de consument de tijd vuurwerk te bemachtigen.

Lees ook

Plavei investeert vijftig miljoen in Drieheuvelenpark ‘s-Heerenberg: ‘Ons grootste project ooit’

Nog nooit pakte woningcorporatie Plavei zo’n groot project aan. Samen met de gemeente Montferland wo...

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Blauwtong nadert Nederland, NVWA is waakzaam

Bij een kalverhandel met 160 dieren in het Duitse Herzogenrath, vlak bij de grens bij Kerkrade, is b...

Nieuwe opvanglocatie Doetinchem lijkt broodnodig: ‘Anders een acuut probleem’

Gemeente Doetinchem lijkt een permanente opvanglocatie te hebben gevonden voor dak- en thuislozen. H...

Vrachtwagen belandt in sloot in buitengebied Groenlo

Een chauffeur is woensdagochtend met zijn vrachtwagen in een sloot terechtgekomen in het buitengebie...

Dilemma wethouder, of raad Berkelland plekken voor verlichte fietsroutes wil aanwijzen

Wethouder Ria Leliveld van Berkelland erkent ruiterlijk voor een dilemma te staan: ze wil de veiligh...