gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrouw wordt onwel achter het stuur en belandt in de sloot bij Wehl

c5f3caef2e0b02ed557b79655c161ab6

Een automobiliste is maandagochtend in de sloot terechtgekomen na een eenzijdig ongeval. De vrouw werd onwel achter het stuur en is per ambulance meegenomen naar het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De bestuurster reed rond 08.15 uur op de Doetinchemseweg vanuit Doetinchem in de richting van Wehl toen ze onwel werd. De auto ontweek twee bomen die langs de weg stonden en belandde vervolgens in een sloot. De vrouw is bij kennis uit de auto gehaald met hulp van de brandweer en per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De Doetinchemseweg was in de ochtend volledig afgesloten vanwege het ongeval. De auto is zwaar beschadigd afgesleept.