gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrouw mist scherpe bocht en rijdt sloot in

24afa2ef7cc62f47847dab9a92d1c34b.jpg
Redactie REGIO8 |
Het eenzijdig ongeluk gebeurde omstreeks 22.00 uur. Buurtbewoners hoorden een doffe knal en renden naar buiten. Daar troffen ze de auto in de sloot aan met de bestuurster er nog in. Ze was emotioneel, zodoende kalmeerde de buurtbewoners haar eerst waarna ze haar uit de auto hielpen. De vrouw bleek niet gewond. Ambulance is wel ter plaatse geweest maar ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

De auto moest uit de sloot worden getakeld. Waarom de vrouw de bocht miste is niet bekend, maar volgens de buurtbewoners is het goed mogelijk dat als je de omgeving niet kent, je de bocht kan missen door het slechte zicht. De bestuurster reed op deze route vanwege de werkzaamheden aan de N18.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

96704b9f-93d9-4792-af24-dc89a3148cf0.jpg

Twee personen gewond na aanrijding op de N318 bij Varsseveld

Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt na een frontale botsing op de N318 ter hoogte van Aalten. De weg is tijdelijk afgesloten.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.