gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrouw mist scherpe bocht en rijdt sloot in

24afa2ef7cc62f47847dab9a92d1c34b
Redactie REGIO8 |
Het eenzijdig ongeluk gebeurde omstreeks 22.00 uur. Buurtbewoners hoorden een doffe knal en renden naar buiten. Daar troffen ze de auto in de sloot aan met de bestuurster er nog in. Ze was emotioneel, zodoende kalmeerde de buurtbewoners haar eerst waarna ze haar uit de auto hielpen. De vrouw bleek niet gewond. Ambulance is wel ter plaatse geweest maar ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

De auto moest uit de sloot worden getakeld. Waarom de vrouw de bocht miste is niet bekend, maar volgens de buurtbewoners is het goed mogelijk dat als je de omgeving niet kent, je de bocht kan missen door het slechte zicht. De bestuurster reed op deze route vanwege de werkzaamheden aan de N18.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Boumans

Maarten van Rossem onder de indruk van visie Boumans op asielopvang

Maarten van Rossem is onder de indruk van de visie van burgemeester Mark Boumans, met name als het gaat om migratie en asielopvang. De 82-jarige historicus interviewde de Doetinchemse burgemeester voor zijn tijdschrift Maarten! en blikte daarna op zijn eigen kanaal terug op het gesprek.

RN20260901-9070

De Graafschap huurt doelman Paul Reverson van Ajax

De 21-jarige Paul Reverson speelt komend seizoen in het shirt van De Graafschap. De doelman komt op huurbasis over van Ajax en tekent voor één seizoen. De Superboeren hebben daarnaast een optie tot koop bedongen.

112rekken_BLUR

Geen gewonden bij flinke botsing tegen boom in Rekken

Bij een eenzijdig ongeval in Rekken in een auto flink beschadigd geraakt. De inzittende is niet gewond geraakt, wel was hij onder invloed.

WhatsApp Image 2026-08-31 at 18.03.37

Automobilist schiet uit bocht en belandt in beek in Winterswijk

Een automobilist is maandagavond met zijn auto in een beek in Winterswijk beland. De bestuurder verloor de macht over het stuur, maar raakte niet gewond.

DSC05405

De Graafschap haalt Jorn Triep naar Doetinchem

De Graafschap heeft een extra aanvallende middenvelder binnen. De 21-jarige Jorn Triep tekent tot 2028 in Doetinchem. Triep komt over van Sparta Rotterdam.

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.