Ulft, Netherlands

Vrouw beroofd van halsketting

Regio8 | 27 april 2015 10:06 | Aangepast op 27 april 2015 10:06
De vrouw reed met haar scootmobiel over het fietspad van de Jaspersweg, toen ze door een grijze auto werd gedwongen te stoppen. Vervolgens is haar gouden halsketting gestolen. 

Een andere auto die langsreed merkte de verdachte situatie op en probeerde de dieven nog te achtervolgen. Dat mocht niet baten, want de dieven hebben kunnen ontkomen. 

De politie is op zoek daar de grijze auto, vermoedelijk een BMW 3 of 5-serie. De auto had een buitenlands kentekenplaat, en de inzittenden spraken geen Nederlands. Mensen die iets gezien hebben kunnen zich melden via 0900-8844.

Lees ook

Dropkick Murphys, Bökkers en Russo bij eerste namen Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft donderdag de eerste artiesten voor de editie van 2026 bekendgemaakt. Headliner...

Superboeren op jacht naar eerste periodetitel sinds 2021: Roda laatste horde

De Graafschap kan vrijdagavond voor het eerst sinds maart 2021 een prijs pakken. Bij winst op Roda J...

Politie treft 49 kilo aan illegaal vuurwerk aan in Aaltense woning

De politie heeft in een woning in Aalten 49 kilo aan illegaal vuurwerk aangetroffen. De zware explos...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Nederlandse handbaldames met topscoorder Housheer door naar halve finale WK

Onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander hebben de Nederlandse handbaldames zich op het WK...

Fietsster raakt gewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de Keppelseweg in ...