Ulft, Netherlands

Vrouw beroofd van halsketting

Regio8 | 27 april 2015 10:06 | Aangepast op 27 april 2015 10:06
De vrouw reed met haar scootmobiel over het fietspad van de Jaspersweg, toen ze door een grijze auto werd gedwongen te stoppen. Vervolgens is haar gouden halsketting gestolen. 

Een andere auto die langsreed merkte de verdachte situatie op en probeerde de dieven nog te achtervolgen. Dat mocht niet baten, want de dieven hebben kunnen ontkomen. 

De politie is op zoek daar de grijze auto, vermoedelijk een BMW 3 of 5-serie. De auto had een buitenlands kentekenplaat, en de inzittenden spraken geen Nederlands. Mensen die iets gezien hebben kunnen zich melden via 0900-8844.

Lees ook

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Achterhoekse stationwc’s gaan tijdelijk op slot

Op zeven Achterhoekse stations gaan de wc’s na 20.00 uur op slot vanuit veiligheidsoverwegingen. Op ...

Twee personen aangehouden voor mogelijk drugslab in Velswijk

De politie heeft afgelopen donderdag twee personen aangehouden voor het mogelijke drugslab aan de Da...

Terugkeer Berkelland Rally smaakt naar meer: ‘Ook op NK-kalender'

Na zes jaar wachten konden race- en autoliefhebbers zaterdag hun geluk niet op in de Achterhoek. Voo...

Achterhoekse roep om heropenen arrestantencomplex Doetinchem

De Achterhoekse CDA-fractie roept op om het arrestantencomplex in Doetinchem dat in 2020 gesloten is...

‘D’ran’, ‘Weerkommen’ en ‘Deurdonderen’ op Achterhoekse treinen

Arriva heeft afgelopen weekend de namen van negen nieuwe treinen gepresenteerd. Onder andere 'D’ran'...