Ulft, Netherlands

Vrachtwagen glijdt door gladheid van de N18

Een vrachtwagen is maandagavond op de N18 tussen Groenlo en Eibergen van de weg geraakt en daarbij op zijn kant terecht gekomen. De bestuurder is daarbij niet gewond geraakt.
Serena Speet | 16 februari 2021 10:10 | Aangepast op 16 februari 2021 10:10
De vrachtwagenchauffeur raakte rond 20.45 uur van de weg en kwam over dwars en op de zijkant in de berm terecht. Volgens de politie ter plaatse werd het eenzijdige ongeval veroorzaakt door de gladde weg. Het verkeer werd na het ongeval, ter hoogte van De Laarberg bij Groenlo, een tijdlang omgeleid via de oude N18.

De chauffeur liep geen ernstige verwondingen op bij het ongeval en hoefde niet mee met de ambulance. Na het ongeval is hij nog wel naar een huisartsenpost gegaan voor een controle.

Foto: 112-Achterhoeknieuws

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...