gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Volleyballers Orion starten als koploper aan nieuw Europees avontuur

0c1cfb8d5b5968d8deba3701036f74a7

De volleyballers van Active Living Orion starten als koploper van Nederland aan een nieuw Europees avontuur. Woensdag komen de Doetinchemmers in actie in Slowakije, nadat zaterdag Prima Donna Kaas Huizen nog werd verslagen.

Jasper Hazelaar |
Op bezoek in Huizen werd het 1-3 in sets. De Doetinchemmers kwamen in de eerste set verrassend op een achterstand door een 25-23 verlies. “We begonnen slordig, maar daarna hebben we ons goed herpakt en zijn we teruggekomen”, zegt middenaanvaller Beau Wortelboer. De ploeg van trainer Dirk Sparidans pakte twee sets (25-14, 25-15) op rij. De laatste set was met 33-31 erg spannend, maar werd uiteindelijk gewonnen door Orion. Met de winst op zak blijven de Doetinchemmers na zeven speelrondes koploper.

De selectie van Orion vliegt dinsdag naar Slowakije om zich voor te bereiden op de start van het nieuwe Europese avontuur. Vorig seizoen vonden de Doetinchemmers in de kwartfinale van de Challenge Cup hun Waterloo tegen het Griekse Panathinaikos. Na een vrijloting in de eerste ronde wacht nu woensdagavond in de zestiende finale om 19.00 uur een ontmoeting met Rieker UJS Komarno.

‘Spannend potje’
De competitie gaat op zondag 3 december verder met een uitwedstrijd tegen topclub Nova Tech Lycurgus. “Dat wordt weer een behoorlijk spannend potje”, weet Wortelboer, die denkt dat de Groningers sterker zijn dan vorig seizoen. “Ze hebben ook wat nieuwe Amerikanen met de nodige ervaring”, zegt de twintigjarige Doetinchemmer over de nummer twee van de competitie.

Foto: REGIO8 (archief, Orion-Panathinaikos)

Lees ook

Brand in auto op parkeerplaats in Doetinchem snel onder controle

Een personenauto op een parkeerplaats in Doetinchem heeft dinsdagmiddag brand gevat. De brandweer had de brand snel onder controle.

GRASHIRT0

De Graafschap brengt ode aan geuzennaam en Normaal met nieuwe tenues

In het officieuze clublied van De Graafschap uit 1998 zingen Normaal-frontman Bennie Jolink en de toenmalige selectie: 'De zebra's in het blauw en wit, dat bunt keals waor pit in zit'. Aankomend seizoen brengen de Doetinchemmers een ode aan deze geuzennaam en de Achterhoekse band. De nieuwe tenues met het eerbetoon zijn dinsdag op stadion De Vijverberg gepresenteerd.

elektrische step blur

Man op elektrische step gewond na aanrijding met auto in Beek

Een man is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in Beek. Volgens ooggetuigen reed de step te hard.

Dutch Scorpions Kampioen

Doetinchemse Dutch Scorpions kroont zich na twee jaar zilver tot Nederlands kampioen

De Doetinchemse beachsoccerclub BS Dutch Scorpions heeft zich zondag gekroond tot Nederlands kampioen beachsoccer. Na twee seizoenen op rij genoegen te hebben moeten nemen met de tweede plaats, wist de ploeg dit jaar wél de titel te veroveren. In de finale in Scheveningen werd BS Leal Deportivo overtuigend met 5-1 verslagen.

weth bland

Wethouder? 27 paar ogen kijken vragend Ton Koenderink aan

ACHTERGROND / Van één naar vijf zetels, van oppositie naar meebesturen. Dus ook een wethouder nodig, maar hoe dan? Een kaartenbak op het bureau, een digitale databank met kandidaten of iemand uit het eigen netwerk? Hoe komt een relatief nieuwe, géén doorsnee partij als Samen voor Berkelland (SvB) aan Ton Koenderink als wethouder?

WhatsApp Image 2026-07-07 at 13.36.13

Scooter flink beschadigd na botsing met fietser in Doetinchem

Een scooter en fietser zijn dinsdagmiddag met elkaar in botsing gekomen in Doetinchem. De scooterrijder wordt door het ambulancepersoneel nagekeken.