gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Voetbalschool SV Grol niet alleen voor talentjes

fa635f867dfaa35524852b0447657e4c
Redactie REGIO8 |
“Het is niet alleen voor de vaardige talenten maar ook voor de mindere goden”, vertelt initiatiefnemer Max de Vries. De voetbalschool is in september gestart en wekelijks staan er tussen de 80 en de 100 kinderen op het veld om mee te doen. Tijdens de training ligt de focus op de coördinatie en de techniek. “We leren hoe je kan kappen en hoe je een schijnbeweging moet doen” vertelt voetbalster Nikki.

Tijdens de training spelen alle teams door elkaar waarbij niet gekeken wordt naar het niveau. “Het mooie ervan is dat het de vereniging met elkaar verbindt. Het maakt niet uit met wie ze samen spelen”, aldus Max. De voetbalschool is een ontwikkeling die past bij de algemene doelstelling van SV Grol. Zij willen graag dat er meer aandacht komt voor de voetbalontwikkeling van alle jeugdteams. “Als iedereen zich op hun eigen manier kan ontwikkelen en er ook plezier bij heeft dan is dat het belangrijkste” , vertelt de initiatiefnemer.

De droom van Nikki is om later bij FC Twente te voetballen en daarom doet zij mee met de voetbalschool. “Ik mocht kiezen om naar de meiden te gaan maar bij de meiden leer je niet zoveel zei mijn vader.’’

Foto: REGIO8

Lees ook

InstallatieCollege

Oppositiepartijen Lochem dienen motie in voor nog niet geïnstalleerd college

De gemeenteraad van Lochem heeft woensdagavond een motie aangenomen voor het nieuwe college, die op dat moment nog niet geïnstalleerd was. De oppositiepartijen D66, CDA, LochemGroen! en Meedenken met Lochem vonden dat er ‘geen scherpe keuzes’ werden gemaakt in het eerder gepresenteerde coalitieakkoord.

Bruga70

Duitsers gebruiken plastic en aarde en minder beton en staal voor viaducten over A3

Nog één keer krijgt het grensverkeer op de A12 richting Duitsland te maken met een volledige afsluiting van de A3 bij Emmerich. Na de zomervakantie worden daar de laatste twee van de vijf vernieuwde viaducten ingehesen op de staanders van kunststof en aarde. Volgens wegbeheerder Autobahn GmbH blijft de hinder opnieuw beperkt tot slechts één weekend, dankzij een nieuwe bouwtechniek die de vernieuwing van bruggen sneller maakt.

IMG_0213

‘Angst slechte raadgever, als gemeente niet laten chanteren’

95 sociale huurwoningen in Ruurlo, Borculo en Neede. Een prachtig bouwplan, daar is iedereen het over eens. De kneep zit ’m in de aankoop van vijftien modulaire woningen voor ontheemde Oekraïners in Ruurlo, waar een tiental buurtbewoners niet permanent op zit te wachten.

regen10

Code geel van kracht: stevige onweersbuien verwacht

Code geel is afgegeven in de Achterhoek. Veel wind en stevige onweersbuien worden verwacht deze woensdagmiddag- en avond. Net als dinsdag kunnen hagel en windstoten optreden, waarschuwt het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI).

Joost van Oostrum

CDA ziet als tik op de vingers bedoelde motie juist omarmd worden

De fractie van Samen voor Berkelland (SvB) heeft in schriftelijke vragen de termen ‘Inheemse Berkellanders’ en ‘uitheemse bevolking’ gebezigd. Dat leverde niet alleen een afkeurende reactie van burgemeester Joost van Oostrum op, maar ook een motie van het CDA. Maar die tik op de vingers werd juist omarmd; niet alleen SvB maar álle zes fracties dienden het CDA-voorstel mede in.

Motorvierdaagse10

Ruim zestig motorrijders van start tijdens Achterhoekse motorvierdaagse

Nu de avondvierdaagses in de regio erop zitten, is het de beurt aan de motorrijders. Dinsdagavond trapten vier motorverenigingen uit de regio in Vorden de motorvierdaagse af. Tijdens dit evenement rijden deelnemers dagelijks een tocht van honderd kilometer. De tocht begon bij het clubgebouw van de 'Graafschaprijders' in Vorden.