gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Voetbalschool SV Grol niet alleen voor talentjes

fa635f867dfaa35524852b0447657e4c.jpg
Redactie REGIO8 |
“Het is niet alleen voor de vaardige talenten maar ook voor de mindere goden”, vertelt initiatiefnemer Max de Vries. De voetbalschool is in september gestart en wekelijks staan er tussen de 80 en de 100 kinderen op het veld om mee te doen. Tijdens de training ligt de focus op de coördinatie en de techniek. “We leren hoe je kan kappen en hoe je een schijnbeweging moet doen” vertelt voetbalster Nikki.

Tijdens de training spelen alle teams door elkaar waarbij niet gekeken wordt naar het niveau. “Het mooie ervan is dat het de vereniging met elkaar verbindt. Het maakt niet uit met wie ze samen spelen”, aldus Max. De voetbalschool is een ontwikkeling die past bij de algemene doelstelling van SV Grol. Zij willen graag dat er meer aandacht komt voor de voetbalontwikkeling van alle jeugdteams. “Als iedereen zich op hun eigen manier kan ontwikkelen en er ook plezier bij heeft dan is dat het belangrijkste” , vertelt de initiatiefnemer.

De droom van Nikki is om later bij FC Twente te voetballen en daarom doet zij mee met de voetbalschool. “Ik mocht kiezen om naar de meiden te gaan maar bij de meiden leer je niet zoveel zei mijn vader.’’

Foto: REGIO8

Lees ook

Orion Stars winst beker foto Orion Stars.JPG

Driemaal op rij voor Orion: Doetinchemmers winnen weer volleybalbeker

Orion Stars heeft tweede paasdag met groot machtsvertoon de Nederlandse volleybalbeker gewonnen. De mannen uit Doetinchem wonnen voor het derde jaar op rij. Het Barneveldse SSS werd met 3-0 overklast.

WhatsApp Image 2026-04-06 at 19.40.50.jpeg.crdownload

De Graafschap loopt over Jong AZ heen en tankt vertrouwen richting play-offs

De Graafschap heeft op De Vijverberg een overtuigende zege geboekt. De ploeg van Marinus Dijkhuizen kwam moeizaam tot scoren, maar na een rode kaart voor Jong AZ vielen de doelpunten alsnog en werd het uiteindelijk een overtuigende 5-0 overwinning.

arriva.jpg

Extra treinen in de Achterhoek om overlast werkzaamheden A12 bij Arnhem te beperken

Vervoerder Arriva zet vanaf 13 april extra treinen tussen Didam en Arnhem in tijdens de ochtendspits. Mensen die buiten de spits reizen, kunnen korting op hun reis ontvangen. Door de werkzaamheden aan de betonnen IJsselbrug op de A12 wordt flinke verkeershinder in de Achterhoek verwacht.

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.