gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vijf jaar cel geëist voor verwaarlozen jongen

ca4a97bd337368fbcc3a3e569e57b58a
Redactie REGIO8 |
Volgens het Openbaar Ministerie werd het toen 8-jarige jongetje meermaals in een kist opgesloten door zijn ouders, kreeg hij te weinig eten en drinken en werd hij geslagen en vastgebonden. Het Pieter Baan Centrum kon de geestesgesteldheid van de vader en moeder nauwelijks onderzoeken, omdat ze amper wilden meewerken. In Duitsland zou uit eerdere onderzoeken blijken dat de vader een posttraumatische stressstoornis heeft.

De advocaat van de ouders stelt dat de jongen slechts af en toe in een kist is afgesloten omdat hij onhandelbaar was. Hij zou diarree hebben gehad en zichzelf en zijn omgeving hebben bevuild. Het ouderlijk gezag is op last van de Kinderbescherming beëindigd.

Foto: Politie Winterswijk

Lees ook

Duitse flitser

'Superflitser’ maakt zijn naam waar: 3.828 snelheidsovertreders betrapt in elf dagen in Suderwick

De ‘superflitser’ van de gemeente Bocholt had het in Suderwick zo druk dat de accu tussendoor urenlang moest worden opgeladen. Elf dagen lang stond de installatie, die dag en nacht in beide richtingen meet, bij wegwerkzaamheden aan de Dinxperloer Straße. Bij de wegversmalling geldt een maximumsnelheid van 30 kilometer per uur. Precies 3.828 weggebruikers reden harder: gemiddeld zestien per uur.

Vluchtelingen aankomst Betteld2

De Betteld opnieuw in beeld voor tijdelijke opvang statushouders

Het COA en De Betteld willen vanaf 1 december weer statushouders opvangen in Zelhem. Het gaat om een groep van ongeveer honderd nareizigers, van wie de familie al in Nederland is.

WhatsApp Image 2026-11-04 at 09.44.40

Hotel Moors in Zeddam bijna helemaal gesloopt; dit komt ervoor terug

Het voormalige Hotel Moors in Zeddam is bijna helemaal tegen de vlakte. Op de plek van het jarenlang leegstaande pand aan de Benedendorpsstraat komen twintig nieuwe woningen. Het plan, dat al jaren op zich laat wachten, krijgt daarmee eindelijk zichtbaar vorm. Wanneer de woningen worden opgeleverd is niet bekend.

Bord Doetinchem

Voormalig zorgaanbieder CuraCo ontloopt dwangsom na overplaatsen cliënten

Voormalig zorgaanbieder CuraCo, dat locaties in Aalten en Doetinchem had, hoeft geen boetes te betalen. Dit laat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) weten. Zij gaven het zorgbedrijf op 21 juli de aanwijzing om de zorg te beëindigen en alle cliënten over te dragen.

Afl2MissionChampionsleague10

Orion Stars biedt tegenstand, maar verliest Champions League-duel van Ljubljana

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond in eigen huis verloren van het Sloveense ACH Volley Ljubljana. De Doetinchemmers gingen in het Champions League-duel met 0-3 onderuit, ondanks flinke tegenstand van de ploeg van trainer Dirk Sparidans.

PoelierLochemBrand20

Lochemse poelier keert terug na brand: 'De frituur is niet teruggekomen'

Na een brand in de winkel schakelde Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, snel en opende een noodwinkel. Een half jaar later keert de zaak dubbel zo groot terug naar de oorspronkelijke winkel.