gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vier winkeldieven opgepakt in Zevenaar

12fe490440eac52a6026a02d0dba7794.jpg
Redactie REGIO8 |
De politie kreeg zondagmiddag omstreeks 14:00 uur ’s middags melding van een winkeldiefstal bij een supermarkt aan de Masiusplein. Ter plaatse bleek dat winkelmedewerkers al één persoon hadden aangehouden. "Ook kregen wij te horen dat er naast de aangehouden persoon nog een aantal personen betrokken zijn geweest bij de winkeldiefstal", aldus de politie. De personen bleken in de auto van de aangehouden verdachte te zitten.

Het voertuig met daarin de personen en een aantal flessen whiskey stond geparkeerd bij de winkel. "Alle drie de personen zijn aangehouden voor winkeldiefstal", aldus de politie. "Ook het voertuig waar deze personen in zaten is in beslag genomen voor verder onderzoek. Overigens stond het voertuig geparkeerd op een invalidenparkeerplaats. De bestuurder krijgt hiervoor afzonderlijk een bekeuring." De goederen zijn teruggegeven aan de winkel.

Foto: REGIO8

Lees ook

TERBORGSEWEG DRONE0.jpg

Doetinchem en COA werken aan beheerplan na risicoanalyse opvanglocatie Terborgseweg

De komst van de tijdelijke opvanglocatie voor honderd asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem brengt volgens onderzoeksbureau Beke tientallen risico’s met zich mee. Voordat de opvang opent, moeten daarvoor maatregelen worden getroffen. De gemeente Doetinchem werkt daarom samen met het COA aan een beheerplan waarin die maatregelen worden uitgewerkt.

Foto Tim Mengerink Gerard Tebroke Memorialloop Aalten.jpg

Hardloophype niet helemaal te zien bij Achterhoekse atletiekclubs: 'Ledenaantal blijft heel stabiel'

Hardlopen lijkt populairder dan ooit. Hardloopevenementen in de Achterhoek stromen vol en bijna iedereen kent wel een familielid dat wil meedoen aan een (halve) marathon. In hoeverre is deze hype terug te zien bij atletiekverenigingen in de regio? Een rondje langs de banen.

KampHolterhoek, Omroep Gelderland.jpg

Tekort aan personeel bij Kamp Holterhoek: honderd Nederlandse functies nog open

Op Kamp Holterhoek in Eibergen staan nog ongeveer honderd Nederlandse functies open, terwijl vrijwel alle Duitse functies inmiddels zijn ingevuld. Dat laat zien dat het nog steeds lastig is om voldoende personeel te vinden, juist nu Defensie snel uitbreidt en de militaire samenwerking met Duitsland verder wordt versterkt.

DeAchterhoek10.png

Gemeenten en bedrijven bundelen krachten onder merk ‘De Achterhoek’

Doormiddel van een gloednieuwe samenwerking tussen Achterhoekse gemeenten en het bedrijfsleven is maandagavond het merk 'De Achterhoek' in de DRU Industriepark gepresenteerd. Met de slogan 'Hier doen we gewoon' hopen de betrokken partijen een gezamenlijke visie uit te dragen naar de rest van het land.

Gorssel, gemeente Lochem.jpg

Verkeerssituatie Gorssel voorbereid op toekomst: groot dertig kilometergebied

De gemeente Lochem wil van vrijwel heel Gorssel een groot dertig kilometergebied maken. Dat staat in het nieuwe plan voor de verkeerscirculatie in het dorp. Met de maatregel wil de gemeente het dorp veiliger en leefbaarder maken, vooral nu er grote ontwikkelingen op de planning staan.

WhatsApp Image 2026-05-18 at 16.41.40.jpeg

Fietser gewond na botsing met vrachtwagen in Aalten

Bij een ernstig ongeval op de kruising van de Hamelandroute en Hoeninkdijk in Aalten is maandagmiddag een fietser gewond geraakt. De hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse.